Novinky

Džungle na zdech tapety Arte

Tapety z této kolekce oslavují rozmanitost přírody někdy i překonávají hranice představivosti. Nápadné kombinace barev, prvků a vzorů srsti, peří nebo kůží.

Více

Sobotní prodej

Vážení zákazníci, jsme tu pro Vás opět i o sobotách.

Více

Je to tady! Skutečná specialita - Clima Tex

Představujeme climatex ®, dceřinou značku společnosti Jab Anstoetz, která udělala krok dopředu a otevřela dveře budoucnosti bytového textilu. Jedinečná vlastnost climatex ® látek je aklimatizace. Látka se přizpůsobí tělesné teplotě a v závislosti na ročním období buď zahřeje nebo ochladí. Tím se...

Více

Garden Route přechodová kolekce léto podzim

Kolekcemoderních dekoračních a potahových textilí inspirovaná Afrikou.

Více

Záloha za půjčené vzorky

Vážení zákazníci, po letech vzájemné důvěry jsme od srpna nuceni zavést zálohy za zapůjčované vzorky. Omlouváme se za komplikace, zároveň ale věříme v korektnější spolupráci a děkujeme za pochopení.

Více

Letní outdoory Around the World Jab Anstoetz

Potahové látky se skvělými technickými parametry pro venkovní použití. Snadná údržba a odolnost, voděodpudivost či stálobarevnost jasné argumenty proč zvolit právě tyto speciální látky.

Více

Natočili jsme pro vás video

Video

Více

Klasika, elegance, nadčasovost Bordeaux

Pokračování úspěšné kolekce látek. Na první pohled klasická kolekce. Díky své nové barevné škále a saténovým leskům má ale daleko širší spektrum použití i v moderních interiérech - Bordeaux Jab Anstoetz.

Více

Metráž vhodná pro hotelové využití

Nehořlavá látka  s nadčasovým designem v mnoha barevných provedeních. Vhodná pro komerční využití například do hotelů. Kolekce Halifax od Jab Anstoetz.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru