Novinky

Netradiční spojení a důzar na zpracování Treasures of Time

Aktuální kolekce látek pro znčku Carlucci prostupuje trendy, estetikou a materiály několika desetiletí a vytváří velice výrazný působivý koncept - Treasures of Time.

Více

Aruba tapety vhodné na loď

Barvy a přírodní materiály korespondují s atmosférou karibského ostrova ovšem ve spojení s technickými vlastnostmi moderních tapet. Kolekce je mimo jiné vhodná do vlhkého prostředí, má požární certifikát B s1-d0 i certifikát vhodnost užití v interiérech lodí - tapety Aruba od Omexco. Normal 0 21 false...

Více

Vánoce

Vážení zákazníci, v pátek 21.12 bude náš pražský showroomu otevřen až do 19h. Brněnský showroom v pátek zavírá ve 12 hodin. Znovu Vás pak rádi přivítáme až v novém roce a to od 2.1.2019. Přejeme Vám krásné a klidné svátky a jen to nejlepší v novém roce.

Více

Kobe inspirace měsíce

Tento měsíc se Kobe inspirovalo barevným trendem Spiced Honey. Tato neutrální barevná paleta mísí karamelovou hnědou s jantarovými tóny. Působí tak teplou a příjemnou atmosférou, která odráží roční období.  Stylisté kombinovali textury a teplé barvy v útulném moderním interiéru.

Více

Milujete pruhy.....tapety Infinity od Omexco

Pruhy stále elegantní, nadčasové a překvapivé, nabízející nekonečné možnosti.

Více

Zrcadla na míru

Přijďte doladit atmosféru vašeho interiéru našimi zrcadly. Kromě vybraných exponátů na showroomu, které si můžete odnést hned domů. Máme množství vzorových rámů. Rozměr zrcadla je zcela na vás. Luxusní vzhled zajistí varianta zrcadla s fazetou.

Více

28. 9. - 29. 9. Zavřeno

Vážení zákazníci, v pátek 28. 9. a v sobotu 29. 9. bude pražský showroom v Karlíně i brněnský showroom v Centru bydlení Kaštanová zavřený. Děkujeme za pochopení.

Více

Měníme showroom

Nabízíme 2 sedačky v šedém a šedočerném kvalitním polstru. Univerzální nadčasové s decetní nerez kostrou. Měníme showroom - protřebujeme prostor! Na oba kusy je 50% sleva. Cena bez DPH 20.000,- Kč/ kus. Sedačky připravíme ihned k odvozu.

Více

Luna ve stylu Chanel

Kolekce potahových látek v chanelovském stylu s důrazem na strukturu a materiál.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru