Novinky

Přírodní materiály Camargue Jab

Vzor tkaného proužku v široké paletě přírodních barev. Šíře 140 cm, 20 000 Martindale.  

Více

Vogue tapety od Omexco

Skvěle nadčasová kolekce tapet Vogue od Omexco.

Více

Druhá kolekce tapet Omexco - Gala

Tapety do klasických a luxusních interiérů s širokou škálou využití díky svým technickým paramerům. Tyto textilní tapety na vliesové podložce jsou vhodné pro komerční využití, instalaci ve vlhkých prostorách a mají i certifikát na použití v lodních interiérech. Vyrábí se v metrové šíři.

Více

Etno novinka od Jab

Etno motivy, vyšívané vzory, variace pruhů. Barvy odrážejí nuance červené země, jemných zelených odstínů, písčité  i modré  tóny a vytvářejí krásné kontrasty.

Více

Netradiční spojení a důzar na zpracování Treasures of Time

Aktuální kolekce látek pro znčku Carlucci prostupuje trendy, estetikou a materiály několika desetiletí a vytváří velice výrazný působivý koncept - Treasures of Time.

Více

Aruba tapety vhodné na loď

Barvy a přírodní materiály korespondují s atmosférou karibského ostrova ovšem ve spojení s technickými vlastnostmi moderních tapet. Kolekce je mimo jiné vhodná do vlhkého prostředí, má požární certifikát B s1-d0 i certifikát vhodnost užití v interiérech lodí - tapety Aruba od Omexco. Normal 0 21 false...

Více

Vánoce

Vážení zákazníci, v pátek 21.12 bude náš pražský showroomu otevřen až do 19h. Brněnský showroom v pátek zavírá ve 12 hodin. Znovu Vás pak rádi přivítáme až v novém roce a to od 2.1.2019. Přejeme Vám krásné a klidné svátky a jen to nejlepší v novém roce.

Více

Kobe inspirace měsíce

Tento měsíc se Kobe inspirovalo barevným trendem Spiced Honey. Tato neutrální barevná paleta mísí karamelovou hnědou s jantarovými tóny. Působí tak teplou a příjemnou atmosférou, která odráží roční období.  Stylisté kombinovali textury a teplé barvy v útulném moderním interiéru.

Více

Milujete pruhy.....tapety Infinity od Omexco

Pruhy stále elegantní, nadčasové a překvapivé, nabízející nekonečné možnosti.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru