Novinky

Kobercové dílce Flux

Flux je kolekce kobercových dlaždic vyrobených z regenerovaných materiálů, které vám umožňují implementovat udržitelný a moderní design v kancelářském prostředí. Barevná paleta  se drží severské strohosti: beton, kámen, písek a asfalt přechází do ledově modré. Kolekce patří do rodiny Ecotrust pracující s...

Více

Koberce z recyklovaného materiálu

Na podložky koberců z řady Ecotrust do které ReForm Calico patří, použilo Ege Econyl, recyklované vlákno z průmyslového odpadu. Vlákno pro samotné koberce pak z lahví na vodu či rybářských sítí. Koberce splňují kritéria pro zátěžové využití nejvyššího stupně. Dodávají se v metráži nebo populárních...

Více

lněný Cape Town Chivasso

Milujeme tuto barevnou klasiku a v této sezoně ji přidáváme v kombinaci s černou v elegantně puristickém interiéru. Důraz je kladen na přírodní materiály. Cape Town od Chivasso.

Více

Chivasso Clay inspirováno Afrikou

Svěží směs karmínových, oranžových a hnědých barev, která vytváří v každém interiéru hřejivý pocit. V kombinaci s tmavě červenými odstíny a silně oranžovou barvou nebo v kombinaci se světle šedou vypadá Clay od Chivasso velmi moderně.

Více

Další kolekce od Chivasso podzim/zima

Dekorační a potahové látky v ethno stylu. Přírodně barevně laděná kolekce s důrazem na materiály.

Více

Kostkované vzory na látkách zase "in"

Bez ohledu na to, zda slavnostní nebo sportovní. Tradiční skotský vzor dodává živost a dobrou náladu. Kolekce dekoračních a potahových látek Checky od Jab.

Více

Nya vždy svá

Kolekci látek Nya nordiska 2019 charakterizuje hravá interakce vzorů s materiály, hlavním tématem je pohyb.

Více

Džungle na zdech tapety Arte

Tapety z této kolekce oslavují rozmanitost přírody někdy i překonávají hranice představivosti. Nápadné kombinace barev, prvků a vzorů srsti, peří nebo kůží.

Více

Sobotní prodej

Vážení zákazníci, jsme tu pro Vás opět i o sobotách.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru