Novinky

Kobe inspirace měsíce

Tento měsíc se Kobe inspirovalo barevným trendem Spiced Honey. Tato neutrální barevná paleta mísí karamelovou hnědou s jantarovými tóny. Působí tak teplou a příjemnou atmosférou, která odráží roční období.  Stylisté kombinovali textury a teplé barvy v útulném moderním interiéru.

Více

Milujete pruhy.....tapety Infinity od Omexco

Pruhy stále elegantní, nadčasové a překvapivé, nabízející nekonečné možnosti.

Více

Zrcadla na míru

Přijďte doladit atmosféru vašeho interiéru našimi zrcadly. Kromě vybraných exponátů na showroomu, které si můžete odnést hned domů. Máme množství vzorových rámů. Rozměr zrcadla je zcela na vás. Luxusní vzhled zajistí varianta zrcadla s fazetou.

Více

28. 9. - 29. 9. Zavřeno

Vážení zákazníci, v pátek 28. 9. a v sobotu 29. 9. bude pražský showroom v Karlíně i brněnský showroom v Centru bydlení Kaštanová zavřený. Děkujeme za pochopení.

Více

Měníme showroom

Nabízíme 2 sedačky v šedém a šedočerném kvalitním polstru. Univerzální nadčasové s decetní nerez kostrou. Měníme showroom - protřebujeme prostor! Na oba kusy je 50% sleva. Cena bez DPH 20.000,- Kč/ kus. Sedačky připravíme ihned k odvozu.

Více

Luna ve stylu Chanel

Kolekce potahových látek v chanelovském stylu s důrazem na strukturu a materiál.

Více

Hideaways přirozeně příjemné

Nenáročné, neformální a naprosto autentické - to jsou charakteristické znaky kolekce Hideaways od Jab.

Více

Minimalistická kolekce Wabi Shabi od Chivasso

Wabi Sabi slaví japonský koncept krásy nedokonalého. Minimalistické vzory a berevnost s nepřekonatelně harmonickou atmosférou.

Více

Kostky a květiny Jab Gomera

La Gomera ostrov v Atlantském oceánu je známý svými vavřínovými lesy a kapradinami. Inspiroval stejnojmennou svěží kolekci navozující dojem prázdnin. Dominantní je uklidňující zelená kombinovaná s červenou, modrou, oranžovou a béžovou barvou.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru