Novinky

Zrcadla na míru

Přijďte doladit atmosféru vašeho interiéru našimi zrcadly. Kromě vybraných exponátů na showroomu, které si můžete odnést hned domů. Máme množství vzorových rámů. Rozměr zrcadla je zcela na vás. Luxusní vzhled zajistí varianta zrcadla s fazetou.

Více

28. 9. - 29. 9. Zavřeno

Vážení zákazníci, v pátek 28. 9. a v sobotu 29. 9. bude pražský showroom v Karlíně i brněnský showroom v Centru bydlení Kaštanová zavřený. Děkujeme za pochopení.

Více

Měníme showroom

Nabízíme 2 sedačky v šedém a šedočerném kvalitním polstru. Univerzální nadčasové s decetní nerez kostrou. Měníme showroom - protřebujeme prostor! Na oba kusy je 50% sleva. Cena bez DPH 20.000,- Kč/ kus. Sedačky připravíme ihned k odvozu.

Více

Luna ve stylu Chanel

Kolekce potahových látek v chanelovském stylu s důrazem na strukturu a materiál.

Více

Hideaways přirozeně příjemné

Nenáročné, neformální a naprosto autentické - to jsou charakteristické znaky kolekce Hideaways od Jab.

Více

Minimalistická kolekce Wabi Shabi od Chivasso

Wabi Sabi slaví japonský koncept krásy nedokonalého. Minimalistické vzory a berevnost s nepřekonatelně harmonickou atmosférou.

Více

Kostky a květiny Jab Gomera

La Gomera ostrov v Atlantském oceánu je známý svými vavřínovými lesy a kapradinami. Inspiroval stejnojmennou svěží kolekci navozující dojem prázdnin. Dominantní je uklidňující zelená kombinovaná s červenou, modrou, oranžovou a béžovou barvou.

Více

Jab útočí

Máme je tu! Aktuální novinky od Jab Anstoetz včetně Chivasso. Pohodlně se usaďte! Začínáme s prezentací.

Více

Sedačky Inspiration slaví 10 let na trhu

Designová řada sedaček Inspiration od Jab Anstoetz slaví v letošním roce 10 let. Na všechny výrobky z této kolekce platí výjimečná cenová nabídka. Katalog sedaček Inspiration. Více v našem sortimentu.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru