Novinky

Nové dekorace na pražském showroomu

Přijďte se podívat, jak zásadně dokáží změnit interiér i skoro nepatrné změny. V hale na showroomu jsme změnili záclonu, výplně rámů, čalounění sedačky a samozřejmě polštářky. Koberec a tapeta zůstali. Z tmavě laděného interiéru jsem udělali lehký světlý navozující vzdušnost.

Více

Spirit další nová sedačka

Sedačka na míru - sofa pro 2 je nabízeno ve třech rozměrech sedací plochy, dále si můžete navolit tvar područek. Provedení kůže či potahová látka. Podnožky mohou být chromované nebo dřevěné.

Více

Tento týden na showroomu v Praze

Dalšími dvěma novými sedačkami na pražském showroomu jsou Polo Dining a Polo Lounge. Od příštího týdne budou k vidění v Brně.

Více

Představujeme novinku - sedací souprava Cube Lounge Air

Horká novinka na showroomu - sedací souprava Cube Lounge Air. Dokonalé řemeslné zpracování, exkluzivní materiály - včetně kůže, úžasný design. Naši kolekci sedaček jsme dočasně rozšířili i o další modely, křesla včetně stolů a stolků. Přijďte se podívat, polapí vás!

Více

Bílá do celého interiéru i jako outdoor

Květinová nebo grafická, elegantní nebo příležitostná, vzácná žakárová nebo jako vyšívaný voil - všech 47 vzorů látek je v bílé. Kolekce pokrývá celé spektrum textilního interiéru. Představuje klasickou bílou barvu v výrazně svěžím a moderním vzhledu. Jemně odbarvený bílý sortiment kolekce byl...

Více

Jste připraveni na venkovní posezení

Díky svým technickým vlastnostem jako je odolnost slunečnímu záření a voděodpudivost. Jsou látky z kolekce Tobago vhodné k čalounění venkovního nábytku.

Více

Modrá, modrá,....

Océania - kombinace přírodních materiálů, které jsou utkané nebo zpracované různými výtvarnými technikami jako je například krešování. Fascinující tapety, která doslova útočí na naše smysly. Nutí nás dotknout se a zkoumat jednotlivé unikátní detaily.

Více

Kokosová mozaika od Elitis

Élitis opět překračuje meze kreativity. V jedné z posledních kolekcí pracuje s malými barevnými čtverečky nařezanými z kokosových skořápek. Nádherně zpracovaný přírodní materiál, jehož vizuální efekt je slovy těžko přenositelný. Musíte je vidět! Stejně jako ostatní exkluzivní tapety, dá-li se tento obklad na...

Více

Velikonoce

Vážení zákazníci, v pátek, sobotu a pondělí mají naše showroomy zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru