Novinky

Záloha za půjčené vzorky

Vážení zákazníci, po letech vzájemné důvěry jsme od srpna nuceni zavést zálohy za zapůjčované vzorky. Omlouváme se za komplikace, zároveň ale věříme v korektnější spolupráci a děkujeme za pochopení.

Více

Letní outdoory Around the World Jab Anstoetz

Potahové látky se skvělými technickými parametry pro venkovní použití. Snadná údržba a odolnost, voděodpudivost či stálobarevnost jasné argumenty proč zvolit právě tyto speciální látky.

Více

Natočili jsme pro vás video

Video

Více

Klasika, elegance, nadčasovost Bordeaux

Pokračování úspěšné kolekce látek. Na první pohled klasická kolekce. Díky své nové barevné škále a saténovým leskům má ale daleko širší spektrum použití i v moderních interiérech - Bordeaux Jab Anstoetz.

Více

Metráž vhodná pro hotelové využití

Nehořlavá látka  s nadčasovým designem v mnoha barevných provedeních. Vhodná pro komerční využití například do hotelů. Kolekce Halifax od Jab Anstoetz.

Více

Přírodní materiály Camargue Jab

Vzor tkaného proužku v široké paletě přírodních barev. Šíře 140 cm, 20 000 Martindale.  

Více

Vogue tapety od Omexco

Skvěle nadčasová kolekce tapet Vogue od Omexco.

Více

Druhá kolekce tapet Omexco - Gala

Tapety do klasických a luxusních interiérů s širokou škálou využití díky svým technickým paramerům. Tyto textilní tapety na vliesové podložce jsou vhodné pro komerční využití, instalaci ve vlhkých prostorách a mají i certifikát na použití v lodních interiérech. Vyrábí se v metrové šíři.

Více

Etno novinka od Jab

Etno motivy, vyšívané vzory, variace pruhů. Barvy odrážejí nuance červené země, jemných zelených odstínů, písčité  i modré  tóny a vytvářejí krásné kontrasty.

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru