Novinky

Ethno tapety

Nová ethno kolekce - Global Style tapety na zeď od Wallquest.

Více

Další látky na terasu

Via Azzurra - modrá kolekce pro venkovní sedáky, křesílka, sofíčka, slunečníky, polštáře. Látky na terasu k bazénu i na zahradu.

Více

Nová kolekce Atelier

Odkaz na video Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Christian Lacroix navrhnul nádhernou kolekci vzorů na koberce Ege. Nechal se inspirovat 4 tématy: textiliemi, kameny a kamennými mozaikami, strukturou,...

Více

Realizace koberců se zákaznickým vzorem

Koberce na míru interiéru. Digitálně tištěný individuální vzor na  kobercích Ege, doplnily ručně zpracované sedačky německého Jab Anstoetz. Římské rolety a opět zakázkové motivy na nábytku a zdech.

Více

Soboty zavřeno

Vážení zákazníci, tuto středu a čtvrtek mají naše showroomy zavřeno. Zároveň nastal prázdninový provoz: o sobotách mají naše showroomy zavřeno. Těšíme se na vás od pondělí do pátku. Krásné léto a děkujeme za pochopení.

Více

Nové dekorace na pražském showroomu

Přijďte se podívat, jak zásadně dokáží změnit interiér i skoro nepatrné změny. V hale na showroomu jsme změnili záclonu, výplně rámů, čalounění sedačky a samozřejmě polštářky. Koberec a tapeta zůstali. Z tmavě laděného interiéru jsem udělali lehký světlý navozující vzdušnost.

Více

Spirit další nová sedačka

Sedačka na míru - sofa pro 2 je nabízeno ve třech rozměrech sedací plochy, dále si můžete navolit tvar područek. Provedení kůže či potahová látka. Podnožky mohou být chromované nebo dřevěné.

Více

Tento týden na showroomu v Praze

Dalšími dvěma novými sedačkami na pražském showroomu jsou Polo Dining a Polo Lounge. Od příštího týdne budou k vidění v Brně.

Více

Představujeme novinku - sedací souprava Cube Lounge Air

Horká novinka na showroomu - sedací souprava Cube Lounge Air. Dokonalé řemeslné zpracování, exkluzivní materiály - včetně kůže, úžasný design. Naši kolekci sedaček jsme dočasně rozšířili i o další modely, křesla včetně stolů a stolků. Přijďte se podívat, polapí vás!

Více

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru