Luxusní koberce - metráž

Koberce z přírodních materiálů, Wallquest, celoplošné koberce, kusové koberce
+
X

Natura - Jab Anstoetz

Kolekce Natura spojuje přírodní estetiku s nadčasovým designem. Deset různých kvalit kombinují přírodní vlákna, vlnu, kozí srsti a sisal. Paleta 69 barev zahrnuje lehké pastelové barvy, zemité tóny. Struktury zdůrazňují nezávislý charakter jednotlivých kvalit. Bordury lze vybírat mezi exkluzivními materiály, jako je kůže, nubuk, alcantara, žinylkové a bavlněné stuhy.

+
X

Lana Color - Jab Anstoetz Teppiche

Jak už název napovídá, barevná kolekce od Jab Anstoetz Teppiche. Přináší neobvyklý a jedinečný rozsah 30ti barevných variant ke každé ze čtyř nabízených kvalit: Feel, Mood, Spot, Pure. Barvy se dají použít i napříč z jiné kvality. Čtyři ručně dělané smyčky různých struktur dokážou nabídnout atraktivní alternativu k populárnímu dlouhému vlasu a okouzlí materiály nejvyšší třídy. Koberce mohou být jak kusové, kruhové, do tvaru „U" kolem postele, tak i celoplošné.

celoplošné koberce, Infloor
+
X

Nice & Easy - Infloor

Celoplošné koberce díky svým technickým parametrům se širokou škálou použití. Od soukromých interiérů přes objekty, schodiště.
Střiže se sametovým vzhledem a příjemným pochozím pocitem. Smyčky s lesky.

celoplošné koberce, Dura
+
X

Premium - Dura

Kolekce je symbióza polyamidu a 100% vlny. Polyamid pouze ve střiži, vlna pak i ve smyčkách s různými strukturami. Kolekce je především v jemných barevných tónech.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru