Silent Gliss

+
X

Silent Gliss - Wave

Systém Wave je alternativou k jednoduchému standardnímu řasení závěsu či záclony. Vytváří však zcela pravidelné "vlny", jenž podtrhnou kompoziční čistotu interiéru.
video

+
X

Silent Gliss - Vertical Waves

Švédská textilní návrhářka Eva Marmbrandt postoupila o krok dál nápadem rozvlnění klasických látkových vertikálních žaluzií. Polyesterové pruhy jsou laserem nařezány do vln. Jsou nabízeny dle ovládání ve třech typových řadách ve 14ti barevných odstínech.
Jsou velice efektní dekorací nejen v komerčních ale i privátních interiérech.

+
X

Silent Gliss - Horizontální systémy stínění

Nabízíme řešení i pro zastínění prosklených střech, ať už rovných či sedlových prostřednictvím baldachýnů, rolet, plizé či sklopných lamel.

+
X

Silent Gliss - Japonské posuvné panely

V současné době žádané japonské stěny se mohou použít jak k oknu tak opět i do volného prostoru k rozdělení interiéru. Množství a velikost panelů je libovolné. Mohou se shrnovat jednotlivě nebo v závislosti pomocí ovládacích tyčí či šňůr. Profily pro zavěšení panelových stěn je možné zamontovat do stropu i na stěnu.

+
X

Silent Gliss - Skládací japonské panely

Švýcarská firma Silent Gliss přišla na trh se světovou novinkou skládacích japonských panelů. Odkaz na video jak systém funguje, naleznete zde.

+
X

Silent Gliss - Flex System 2700, 2730

Unikátní systém japonských panelů Flex 2700 a 2730 od Silet Gliss otevírá nové možnosti v interiéru. Jedinečná technologie umožňuje díky pružným pojezdům posouvání panelů přes rohy místností. Odpadá tak starost s plánováním místa, do kterého se mají panely shrnovat. U velkých prosklených stěn pak nedochází k rušení panoramatických výhledů.
Další využití se týká prostorového členění, které už také není odkázáno pouze na přímé linie.
video

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru