Nya Nordiska - Artline

+
X

Nya Nordiska - Artline - garnýžové tyče

Nya Artline - závěsné systémy a garnýžové tyče. Produkty  jsou vyráběny s důrazem na technické hledisko v malých sériích. Značka Nya Artline stojí za inovativním, moderním a nadčasovým designem jakož i za garancí nejvyšších standardů kvality, pokud jde o dílo i funkčnost.
Kolekce zahrnuje průjezdné i neprůjezdné kolejnice a garnýžové tyče, tak i lankové systémy. Preferovaným materiálem je kov s leštěnou i matnou případně barevnou povrchovou úpravou. Kolekce je zajímavá širokou škálou netypických zajímavě designově zpracovaných závěsných kroužků.


+
X

Nya Nordiska - Artline nové modely

Nya Arline rozšířila nabídku tyčí. Dvě nové řady byly navrženy studiem Metz & Kindler, Darmstadt. Kolekci charakterizuje vložení záclonové tyče do nosiče.
Villa Pura
Klasicé čisté přímé linky. Nosiče jsou 12 mm nerezové oceli, hliníku, niklu nebo mosazi s matným nebo leštěným povrchem. Speciální elegance je dosaženo kombinací u tyče ze dřeva a kovu. Tyče mohou být jedno nebo dvouřadé. K dispozici jsou průměry 28, 25, 16 a 12 mm.

Villa Meda je avantgardní řada se dvěma nosnými typy s velmi expresivním designem. Jedna varianta klade důraz na technickou stránku systému, druhá je pak spíše elegantním řešením.
Hliník, nikl a mosaz jako materiálové zastoupení v matném nebo leštěném povrchu. Villa Meda je nabízena v 25 mm průměru, k dispozici je dvouřadá varianta.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru