Nástěnné dekorace a malba

+
X

Osvětlení podhledů a dekoračních lišt - Orac

Některé typy lišt Orac jdou doplnit osvětlovacími systémy, které byly rozšířeny o T5 trubice.
Jedná se o tenké zářivky v plastovém krytu, dodávané ve dvou velikostech 60 a 120 cm s možností jejich vzájemného propojení. Řadí se mezi nízkoenergetické spotřebiče s životností 15 000 hodin.

+
X

Nya Walls

Na polyuretanové panely jsou přeneseny delikátní struktury vybraných textilií. Jsou vyráběny ve třech provedeních - Tiziano, Escriba a Prado - ve formátu 92 cm x 72 cm. Jednoduchý způsob montáže s využitím pro soukromý sektor, stejně tak pro objekty. Díky své nízké hmotnosti, může montáž provádět jedna osoba s využitím doporučených lepidel a nástrojů. Panely lze použít také při vlhkostně náročnějších podmínkách, přičemž bychom se měli vyrovnat stálého kontaktu s vodou. Čištění se doporučuje měkkým kartáčkem nebo navlhčeným hadříkem. Tento produkt byl oceněn mnohými oceněními.

+
X

Nástěnné stropní dekorace

Nabízíme široký sortiment stropních, plochých, nástěnných a podlahových dekorací a dveřních obložek ve dvou materiálových provedeních - duropolymer a tvrzený polystyren. Dekory prostupují od klasických zdobných po moderní minimalistické čisté tvary. Dekorace jsou po montáži určeny k další povrchové úpravě.

+
X

Nátěrové systémy Einza

Nabízíme ucelené vnitřní i venkovní nátěrové systémy německé společnosti EinzA.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru