Vinylové tapety

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Caractere - Casamance

Tapety a panely s designovými moderními barevnými přechody a zajímavými strukturami.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Elixir - Casamance

Hadí kůže a perly....kolekce převážně pracující se strukturami.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Antipodes - Casamance

Tapety evokují syrovou, divokou přírodu s exotickým vzhledem. Vzory připomínají texturu kůry a dřeva se sférickými tvary. Široká škála barev jak v doplňkových vzorech, tak pestré kombinace výrazných designů.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Lisboa - Casamance

Kolekce inspirovaná Lisabonem, patchwork nebo zdobné motivy typické pro jižní země. Aplikované tradiční vzácnou grafickou technikou malíře Karla Klíče, heliogravurou.

Tapety, Wall and Deco, tapety na míru, vinylové tapety, designové tapety
+
X

Wall and Deco

Nejflexibilnější kolekce tapet - vybíráte ze dvou druhů vinylového podkladu, na který je pak aplikován vzor. Základní materiál je s více či méně strukturovaným povrchem, což má vliv na výsledný vzhled vzoru. V katalozích jsou vzory vytištěny na oba materiály pro jasnou názornost a patrnost rozdílu.
Dalším volitelným prvkem je rozměr: každý vzor umí tisknout a upravit na zákaznický rozměr.
Na kolekci se podílelo mnoho zvučných jmen italského designu i proto je kolekce neuvěřitelně rozmanitá a odráží prvky současných trendů jako je patchwork a románská dlažba.

+
X

Vision - Casamance

Vision, kolekce vinylových tapet společnosti Casamance, pracuje jedinečným způsobem se světlem. Dokáže zachitit jeho „teplotu a měkkost". Velkou předností tapet Casamance je barevné a vzorové provázání s kolekcemi dekorativních textilií.

+
X

Cape Grim - Casamance

Jemně žilkované dřevo je inspirací pro struktury v kolekci Cape Grim. Kolekce přináší jemné vzory a širokou škálu barev. Módní fialová, tyrkysová a zelená doplňují přírodní odstíny.

+
X

Muraspec

V kolekci jsou zastoupeny mačkané - krešové struktury, metalické efekty, imitace textilií i klasické pruhy a florální motivy. Na některých je použita floková technika. Jedná se o kolekci vinylových tapet v šířích od 52 do 152 cm. Barvy jsou módně laděny v zemitých tónech, v kolekci však nalezneme i jasné a svěží barvy. Za pozornost jistě stojí řada, působící jako kdyby složená z flitrů, která je nabízena v 8 barvách.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru