Vinylové tapety

Tapety, Wall and Deco, tapety na míru, vinylové tapety, designové tapety
+
X

Wall and Deco

Nejflexibilnější kolekce tapet - vybíráte ze dvou druhů vinylového podkladu, na který je pak aplikován vzor. Základní materiál je s více či méně strukturovaným povrchem, což má vliv na výsledný vzhled vzoru. V katalozích jsou vzory vytištěny na oba materiály pro jasnou názornost a patrnost rozdílu.
Dalším volitelným prvkem je rozměr: každý vzor umí tisknout a upravit na zákaznický rozměr.
Na kolekci se podílelo mnoho zvučných jmen italského designu i proto je kolekce neuvěřitelně rozmanitá a odráží prvky současných trendů jako je patchwork a románská dlažba.

+
X

Vision - Casamance

Vision, kolekce vinylových tapet společnosti Casamance, pracuje jedinečným způsobem se světlem. Dokáže zachitit jeho „teplotu a měkkost". Velkou předností tapet Casamance je barevné a vzorové provázání s kolekcemi dekorativních textilií.

+
X

Muraspec

V kolekci jsou zastoupeny mačkané - krešové struktury, metalické efekty, imitace textilií i klasické pruhy a florální motivy. Na některých je použita floková technika. Jedná se o kolekci vinylových tapet v šířích od 52 do 152 cm. Barvy jsou módně laděny v zemitých tónech, v kolekci však nalezneme i jasné a svěží barvy. Za pozornost jistě stojí řada, působící jako kdyby složená z flitrů, která je nabízena v 8 barvách.

+
X

Newmor

Newmor nabízí vystihující mix moderní geometrie, dramatických klasických vzorů, elegantních a jemných květin i střízlivých textur. Funguje proto perfektně ve klasickém i moderním interiéru, ať už je to v bytě, obchodě či hotelu.

luxusní tapety Elitis Pleats
+
X

Pleats - Elitis

Vzory skládaného papíru s tisky novin či kresby na netkaném základu nebo třeba rámy na celou zeď.
Tapety Élitis Pleats se pohybují od temných luxusních barev po syté jasné křiklavé až extravagantní.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Signature - Casamance

Kolekce pracuje s kombinací reliéfních struktur, geometrických vzorů, čtverců a tisku.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď, batika, ombre
+
X

Azuli - Casamance

Textilní struktury hedvábí nebo režného plátna povrchu tapet jsou vytvořeny vinylovou vrstvou. Úžasné barevné vzory batiky a ombre přechodů jsou natištěny. V kolekci jsou i panely 3 x 2 metry.

vinylové tapety, odolné tapety, Elitis, designové tapety
+
X

Azzuro - Elitis

Vinylové tapety se strukturálními pruhy. V několika vzorech: uni v široké barevné škále, 2 ethno vzory a jeden melírovaný. Tapety vytváří panelový efekt.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru