Vinylové tapety

+
X

Urban - Casamance

Urban - kolekce tapet je jedním slovem moderní. Jemná, lehká hra pruhů a stínů. Vzor povrchů dokonale ladí s módním minimalismem. Kolekce je v přírodních nebo teplých barvách obohacených o kovové nádechy

Indigo - Arte

Speciálně pro komerční využití sestavilo Arte kolekci Indigo. Je pokračováním Rouge. Luxusní extrémně odolné vinylové tapety, jenž splňují nejpřísnější technické požadavky nezbytné pro náročné objektové využití. Jakými jsou požární odolnost, odolnost proti nárazům a omyvatelnost. To jsou důvody, proč je tato kolekce vinylových tapet tak žádaná pro využití v hotelech, kancelářích a pečovatelských domech.

+
X

Newmor

Newmor nabízí vystihující mix moderní geometrie, dramatických klasických vzorů, elegantních a jemných květin i střízlivých textur. Funguje proto perfektně ve klasickém i moderním interiéru, ať už je to v bytě, obchodě či hotelu.

vinylové tapety, Arte, Antiaris
+
X

Antiaris - Arte

Vinylová kolekce tapet je postavena především na jednobarevkách se strukturovým vzorem. Výrazným pavučinovým  vzorem pak upoutá Samoa.  Vzor je vytvořen flockováným sametem na vliesovém základu. 

luxusní tapety Elitis Pleats
+
X

Pleats - Elitis

Vzory skládaného papíru s tisky novin či kresby na netkaném základu nebo třeba rámy na celou zeď.
Tapety Élitis Pleats se pohybují od temných luxusních barev po syté jasné křiklavé až extravagantní.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď
+
X

Signature - Casamance

Kolekce pracuje s kombinací reliéfních struktur, geometrických vzorů, čtverců a tisku.

vinylové tapety, odloné tapety, Casamance, tapety na zeď, batika, ombre
+
X

Azuli - Casamance

Textilní struktury hedvábí nebo režného plátna povrchu tapet jsou vytvořeny vinylovou vrstvou. Úžasné barevné vzory batiky a ombre přechodů jsou natištěny. V kolekci jsou i panely 3 x 2 metry.

vinylové tapety, odolné tapety, Elitis, designové tapety
+
X

Azzuro - Elitis

Vinylové tapety se strukturálními pruhy. V několika vzorech: uni v široké barevné škále, 2 ethno vzory a jeden melírovaný. Tapety vytváří panelový efekt.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru