Vinylové tapety

+
X

Muraspec

V kolekci jsou zastoupeny mačkané - krešové struktury, metalické efekty, imitace textilií i klasické pruhy a florální motivy. Na některých je použita floková technika. Jedná se o kolekci vinylových tapet v šířích od 52 do 152 cm. Barvy jsou módně laděny v zemitých tónech, v kolekci však nalezneme i jasné a svěží barvy. Za pozornost jistě stojí řada, působící jako kdyby složená z flitrů, která je nabízena v 8 barvách.

+
X

Icones - Elitis

Icones kolekce geometrických vzorů malých i velkých měřítek spolu s lisovanými strukturami a prostorovými efekty, kterých je docíleno hrou světel a stínů a principy perspektivy.


+
X

Residences - Casamance

Historie a vzpomínky - osmnácté století je zachyceno prostřednictvím elegantních okrasných vzorů v tlumených tónech navozují jemnou harmonii.

+
X

Urban - Casamance

Urban - kolekce tapet je jedním slovem moderní. Jemná, lehká hra pruhů a stínů. Vzor povrchů dokonale ladí s módním minimalismem. Kolekce je v přírodních nebo teplých barvách obohacených o kovové nádechy

Indigo - Arte

Speciálně pro komerční využití sestavilo Arte kolekci Indigo. Je pokračováním Rouge. Luxusní extrémně odolné vinylové tapety, jenž splňují nejpřísnější technické požadavky nezbytné pro náročné objektové využití. Jakými jsou požární odolnost, odolnost proti nárazům a omyvatelnost. To jsou důvody, proč je tato kolekce vinylových tapet tak žádaná pro využití v hotelech, kancelářích a pečovatelských domech.

+
X

Foulards - Elitis

Kolekce propojuje šest vzorů inspirovaných dálným východem. Rajasthan zobrazuje nádheru a bohatství orientální koberce. Kanagawa, tančící mořské vlny. China Club pod oblohou čínské lucerny.
Drak vypráví příběhy a legendy z mystického světa. Bella Chasse. Abaca hladká s efektem rostlinných vláken. Vinylové tapety v pěti různých barvách. Role 10 m x 0,7 m.

+
X

Newmor

Newmor nabízí vystihující mix moderní geometrie, dramatických klasických vzorů, elegantních a jemných květin i střízlivých textur. Funguje proto perfektně ve klasickém i moderním interiéru, ať už je to v bytě, obchodě či hotelu.

vinylové tapety, Arte, Antiaris
+
X

Antiaris - Arte

Vinylová kolekce tapet je postavena především na jednobarevkách se strukturovým vzorem. Výrazným pavučinovým  vzorem pak upoutá Samoa.  Vzor je vytvořen flockováným sametem na vliesovém základu. 

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru