Vinylové tapety

Nomades - Elitis
+

Nomades - Elitis

Kolekce vinylových tapet založených především na struktuře a na široké barevné paletě.

Acajou - Casamance
+

Acajou - Casamance

Tapety s exotickými vzory, nejrůznější listy a květiny, pestrobarevná ptačí pera.

Isometric - Newmor
+

Isometric - Newmor

Vinylové tapety s tisky s 3d efekty.

Avalon - Arte
+

Avalon - Arte

Tapety inspirované přírodním vzhledem a materiály. Vytvořte si vlastní městskou džungli. Designéři se nechali inspirovat legendou Isle of Avalon, mýtickým místem zahaleným v mlze, kde vše roste v hojnosti. V kolekci jsou dva výrazné vzory: plameňáci a pohled do zahrady. Jedna tapeta je textilní, zbytek jsou vinylové tapety.

Carl Robinson Edition 3 - Wallquest
+

Carl Robinson Edition 3 - Wallquest

Carl Robinson je zákaznicky velice oblíbený výrobce. Jejich tapety jsou elegantní a dodají interiéru luxusní vzhled. Edition 3 je navíc ručně zpracovaná.

Orient Express - Elitis
+

Orient Express - Elitis

Odolné tapety s tištěnými vzory inspirovanými z celého světa.

Eldorado - Elitis
+

Eldorado - Elitis

Kolekce vinylových tapet trochu ve vintage stylu. Nechybí ani výrazné vzory, které Elitis rád vkládá do svých kolekcí.

Parade - Elitis
+

Parade - Elitis

Tapety s efektem mozaiky. Drobné čtverečky v nekončící barevné škále s potiskem i bez.

Samarcande - Elitis
+

Samarcande - Elitis

Vinyl opět zaručuje nejen pohledovou strukturu tapet. Jak je pro Elitis vlastní mísí v kolekcích i různé vzory styly tisků.

Kandy - Elitis
+

Kandy - Elitis

Vinylky s různými textilními strukturami. Hrubší plátěnou, jemnou hedvábnou, potisky opět nejrůznějších inspirací. 

Tempo - Elitis
+

Tempo - Elitis

Pruhy, proužky ostré či moderní přechodové.

Memoires - Elitis
+

Memoires - Elitis

Zajímavá kolekce ethno motivů na vinylu. Dominantním vzorem je odpočívající lev na pozadí s moaré.
Role je 70 cm x 10 m.


Parfums - Elitis
+

Parfums - Elitis

Vinylky se strukturálními i barevnými vzory.

Cuirs leathers - Elitis
+

Cuirs leathers - Elitis

Strukturální vzor kůže v mnoha barevných provedeních. Několik tištěných ethno motivů. V kolekci použili i techniku flockování vzorů. 

Mahlia - Arte
+

Mahlia - Arte

Technika pletení existuje po tisíce let, ale nikdo neví, kdo ji vymyslel. Nejstarší dochovaná ukázky pleteniny byly punčochy nalezené v egyptském hrobě.
Pletené svetry a šály, rukavice a čepice, stejně jako jemnější úplet. To jsou základní trendy složky ve světě módy. Pro Arte to byl očividně zřejmý signál, že úplet by se měl promítnout i do světa odívání stěn.

Marrakesch - Arte
+

Marrakesch - Arte

Vzory i barevnost s patinou. Tak trochu inspirace Orientem ve florálních organických tvarech, ale zárověň i čistá geometrie.

Shibori - Arte
+

Shibori - Arte

Shibori je stará technika barvení tkanin pocházející z Japonska, kterou je celá kolekce inspirována.

Caractere - Casamance
+

Caractere - Casamance

Tapety a panely s designovými moderními barevnými přechody a zajímavými strukturami.

Elixir - Casamance
+

Elixir - Casamance

Hadí kůže a perly....kolekce převážně pracující se strukturami.

Antipodes - Casamance
+

Antipodes - Casamance

Tapety evokují syrovou, divokou přírodu s exotickým vzhledem. Vzory připomínají texturu kůry a dřeva se sférickými tvary. Široká škála barev jak v doplňkových vzorech, tak pestré kombinace výrazných designů.

Manakin - Arte
+

Manakin - Arte

Tapety pracující především s expresivními vzory. Jsou velice působivé. V kolekci jsou také uni doplňkové tapety, které perfektně podpoří vzorované.

Lisboa - Casamance
+

Lisboa - Casamance

Kolekce inspirovaná Lisabonem, patchwork nebo zdobné motivy typické pro jižní země. Aplikované tradiční vzácnou grafickou technikou malíře Karla Klíče, heliogravurou.

Wall and Deco
+

Wall and Deco

Nejflexibilnější kolekce tapet - vybíráte ze dvou druhů vinylového podkladu, na který je pak aplikován vzor. Základní materiál je s více či méně strukturovaným povrchem, což má vliv na výsledný vzhled vzoru. V katalozích jsou vzory vytištěny na oba materiály pro jasnou názornost a patrnost rozdílu.
Dalším volitelným prvkem je rozměr: každý vzor umí tisknout a upravit na zákaznický rozměr.
Na kolekci se podílelo mnoho zvučných jmen italského designu i proto je kolekce neuvěřitelně rozmanitá a odráží prvky současných trendů jako je patchwork a románská dlažba.

Vision - Casamance
+

Vision - Casamance

Vision, kolekce vinylových tapet společnosti Casamance, pracuje jedinečným způsobem se světlem. Dokáže zachitit jeho „teplotu a měkkost". Velkou předností tapet Casamance je barevné a vzorové provázání s kolekcemi dekorativních textilií.

Cape Grim - Casamance
+

Cape Grim - Casamance

Jemně žilkované dřevo je inspirací pro struktury v kolekci Cape Grim. Kolekce přináší jemné vzory a širokou škálu barev. Módní fialová, tyrkysová a zelená doplňují přírodní odstíny.

Muraspec
+

Muraspec

V kolekci jsou zastoupeny mačkané - krešové struktury, metalické efekty, imitace textilií i klasické pruhy a florální motivy. Na některých je použita floková technika. Jedná se o kolekci vinylových tapet v šířích od 52 do 152 cm. Barvy jsou módně laděny v zemitých tónech, v kolekci však nalezneme i jasné a svěží barvy. Za pozornost jistě stojí řada, působící jako kdyby složená z flitrů, která je nabízena v 8 barvách.

Icones - Elitis
+

Icones - Elitis

Icones kolekce geometrických vzorů malých i velkých měřítek spolu s lisovanými strukturami a prostorovými efekty, kterých je docíleno hrou světel a stínů a principy perspektivy.


Visa - Elitis
+

Visa - Elitis

Visa kolekce vinylových tapet s imaginárními motivy stuhy v pohybu či světel nočního velkoměsta.

Residences - Casamance
+

Residences - Casamance

Historie a vzpomínky - osmnácté století je zachyceno prostřednictvím elegantních okrasných vzorů v tlumených tónech navozují jemnou harmonii.

Urban - Casamance
+

Urban - Casamance

Urban - kolekce tapet je jedním slovem moderní. Jemná, lehká hra pruhů a stínů. Vzor povrchů dokonale ladí s módním minimalismem. Kolekce je v přírodních nebo teplých barvách obohacených o kovové nádechy

Indigo - Arte
+

Indigo - Arte

Speciálně pro komerční využití sestavilo Arte kolekci Indigo. Je pokračováním Rouge. Luxusní extrémně odolné vinylové tapety, jenž splňují nejpřísnější technické požadavky nezbytné pro náročné objektové využití. Jakými jsou požární odolnost, odolnost proti nárazům a omyvatelnost. To jsou důvody, proč je tato kolekce vinylových tapet tak žádaná pro využití v hotelech, kancelářích a pečovatelských domech.

Foulards - Elitis
+

Foulards - Elitis

Kolekce propojuje šest vzorů inspirovaných dálným východem. Rajasthan zobrazuje nádheru a bohatství orientální koberce. Kanagawa, tančící mořské vlny. China Club pod oblohou čínské lucerny.
Drak vypráví příběhy a legendy z mystického světa. Bella Chasse. Abaca hladká s efektem rostlinných vláken. Vinylové tapety v pěti různých barvách. Role 10 m x 0,7 m.

Newmor
+

Newmor

Newmor nabízí vystihující mix moderní geometrie, dramatických klasických vzorů, elegantních a jemných květin i střízlivých textur. Funguje proto perfektně ve klasickém i moderním interiéru, ať už je to v bytě, obchodě či hotelu.

Antiaris - Arte
+

Antiaris - Arte

Vinylová kolekce tapet je postavena především na jednobarevkách se strukturovým vzorem. Výrazným pavučinovým  vzorem pak upoutá Samoa.  Vzor je vytvořen flockováným sametem na vliesovém základu. 

Pleats - Elitis
+

Pleats - Elitis

Vzory skládaného papíru s tisky novin či kresby na netkaném základu nebo třeba rámy na celou zeď.
Tapety Élitis Pleats se pohybují od temných luxusních barev po syté jasné křiklavé až extravagantní.

Signature - Casamance
+

Signature - Casamance

Kolekce pracuje s kombinací reliéfních struktur, geometrických vzorů, čtverců a tisku.

Azuli - Casamance
+

Azuli - Casamance

Textilní struktury hedvábí nebo režného plátna povrchu tapet jsou vytvořeny vinylovou vrstvou. Úžasné barevné vzory batiky a ombre přechodů jsou natištěny. V kolekci jsou i panely 3 x 2 metry.

Azzuro - Elitis
+

Azzuro - Elitis

Vinylové tapety se strukturálními pruhy. V několika vzorech: uni v široké barevné škále, 2 ethno vzory a jeden melírovaný. Tapety vytváří panelový efekt.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru