Textilní tapety

textilní tapety, Omexco, Horizons
+
X

Horizons - Omexco

Textilní tapeta na vliesu. Povrch je ve čtyřech textilních strukturách od nejjemnější po opticky drsnou, tu tvoří hebounká žinilky.

+
X

Zephyr - Omexco

Materiály jako hedvábí, len a koňské žíně. Žíně jsou fascinujícím vláknem, které ve zkoušce času obstálo díky své přírodní kráse, zvláštní textuře a trvanlivosti. Belgický len má svou vynikající kvalitu díky jedinečnému klimatu. No a hedvábí, nejcennější a nejluxusnější přírodní vlákno ceněné již od starověku. Lesku, lehkosti ani jemné textuře hedvábí se nevyrovná žádná jiná příze.  To vše perfektně se doplňující.
Vzory a barevnost.

Allure - Omexco

Damašky, vířivé kudrlinky, pruhy, hedvábně hladké a kovové v odstínech krémové, béžové, oranžové, antracitové, tmavě olivové, karmínové, mrazivě bílé, fialové, bronzové a dalších. Některé modely jsou rozšířeny o zlato a stříbro, ražené na textilních přízích.

 


+
X

Camouflage - Arte

Kolekce, kterou představujeme, se nazývá „Kamufláž". Designér byl fascinován efektem moaré a experimentoval s ním, dokud nedosáhl uspokojivého výsledku. Moaré, je výraz označující určitý druh hedvábí s charakteristickým zvlněným vzorem. Vzniká, když dvě linky nebo v případě textilií dvě vlákna, leží jedno na druhém a jedno pod druhým, ale ne ve stejném úhlu. Efekt moaré byl s oblibou používán v období, kdy byl na vrcholu směr Pop-Art a umělec se snažil dosáhnout určitého optického efektu. Jmenujme například Victora Vasarelyho, který byl mistrem této techniky.
Kolekce Camouflage se vyrábí v 18 různých barevných odstínech.

textilní tapety, batika, akvarel, designové tapety, Elitis
+
X

Libero - Elitis

Textilní tapety s barevnými tisky batikou, akvarelem. Barevně inspirovaná Marokem a Indonésií.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru