Textilní tapety

Shalimar - Omexco
+

Shalimar - Omexco

Kolekce tapet Shalimar je inspirována arabskými a perskými vzory. Orientální a květinové vzory jsou tištěné na látkové tapety, některé jsou utkané jako moaré jiné střídají pruhy. Nalepené skleněné perly dodávají luxusní vzhled.

Enigma - Arte
+

Enigma - Arte

Samozřejmě, že jste již viděli stěny pokryté textilní tapetou, ale kolekce Enigma je jiná. Tapety jsou vyrobeny za exkluzivního výrobního procesu tvarování za tepla. 3D tvar je trvalý, ale materiál zůstává pružný.
Tato speciální kolekce má tři různé vzory a tři typy tkanin: matnou, lesklou a semišového vzhledu.

Luminescent - Elitis
+

Luminescent - Elitis

V kolekci Luminescent jsou 2 vzory jeden čistý druhý ražený. Mezi podlložkou a textilií na povrchu je metalická fólie. Tapety jsou 140 cm široké a prodávají se na metry.

Opulence - Elitis
+

Opulence - Elitis

Designové textilní tapety prodávané po metrech.

Trianon - Omexco
+

Trianon - Omexco

Trianon byla vesnička poblíž Versaille, kterou koupil Ludvík XIV., aby tam vybudoval soukromý
zámek Le Grand Trianon. Měl být místem odpočinku, kde by mohl Ludvík pořádat večírky a hostiny, aniž by byl omezován přísnou etiketou královského dvora.
Žakárové, květinové a rostlinné vzory, damašky a samozřejmě pruhy. Vzory, které byly v Evropě populární v sedmnáctém a osmnáctém století, v kolekci ožívají a připomínají slavnou minulost.
Díky unikátním metodám tkaní se na tapetách objevují i jemné barevné odstíny, vznikající právě způsobem výroby.

Geisha - Elitis
+

Geisha - Elitis

Překrásně zpracovaná kolekce mačkaného papíru a textilu. Designové tapety pro náročné zákazníky.

Chance - Elitis
+

Chance - Elitis

3D vzory jsou tvořeny na neoprenovém omyvatelném povrchu. Další z designových kolekcí.

Illusions - Omexco
+

Illusions - Omexco

Příze měkká jako hedvábí; kovové odrazy, které jsou vytištěny, ale zdají se tkané ... Tato kolekce textilních tapet od Omexco hraje se strukturami a efekty - a iluze se zdá být realitou ...
Široká škála jasných barev přivádí kolekci k životu: třpytivé odstíny, jako fuchsie, mandarinka, slunečnicově žluté, anýzově zelená, tyrkysová s nádechem stříbra - více tlumené odstíny, jako je khaki, noční modrá, mlhavé šedá - a nakonec měkké a uklidňující doteky smetanové, sněhově bílé a slonové kosti.

Wild - Arte
+

Wild - Arte

Kolekce textilních tapet, na které s Arte spolupracovala německá návrhářka Andrea Pössnicker. V kolekci jsou tři vzory a jedna doplňková uni tapeta. Vzory jsou na textilním základu vytvořy takzvaným flockováním. Jemné sametové florální vzory doslova prorůstají z textilního zákadu. Kolekce je unikátní ruční práce.

Memento - Arte
+

Memento - Arte

Textilní kolekce s lesky a embosovanými vzory.

Horizons - Omexco
+

Horizons - Omexco

Textilní tapeta na vliesu. Povrch je ve čtyřech textilních strukturách od nejjemnější po opticky drsnou, tu tvoří hebounká žinilky.

Zephyr - Omexco
+

Zephyr - Omexco

Materiály jako hedvábí, len a koňské žíně. Žíně jsou fascinujícím vláknem, které ve zkoušce času obstálo díky své přírodní kráse, zvláštní textuře a trvanlivosti. Belgický len má svou vynikající kvalitu díky jedinečnému klimatu. No a hedvábí, nejcennější a nejluxusnější přírodní vlákno ceněné již od starověku. Lesku, lehkosti ani jemné textuře hedvábí se nevyrovná žádná jiná příze.  To vše perfektně se doplňující.
Vzory a barevnost.

Neva - Omexco
+

Neva - Omexco

Na Nevě Omexco spolupracovalo s ruskými distributory, proto i název podle řeky, která protéká Petrohradem.
Klasické vzory (damašky, pruhy, arabesky) jsou vytištěny na jemně hedvábnou přízi. Úvodní barvou je modro-šedá navazují krémová, jantarová, perleťová a tmavošedá, majestátní zelená a červená, mrazivá sněhově bílá, kolekce nepostrádá ani módní fialovou a hřejivou bronzovou a karamelovou. Některé položky umocňují kovové lesky. Neva neodolatelně okouzlí kombinací klasické konstrukce s důmyslným tiskem a ražbou.

Allure - Omexco

Damašky, vířivé kudrlinky, pruhy, hedvábně hladké a kovové v odstínech krémové, béžové, oranžové, antracitové, tmavě olivové, karmínové, mrazivě bílé, fialové, bronzové a dalších. Některé modely jsou rozšířeny o zlato a stříbro, ražené na textilních přízích.

 


Camouflage - Arte
+

Camouflage - Arte

Kolekce, kterou představujeme, se nazývá „Kamufláž". Designér byl fascinován efektem moaré a experimentoval s ním, dokud nedosáhl uspokojivého výsledku. Moaré, je výraz označující určitý druh hedvábí s charakteristickým zvlněným vzorem. Vzniká, když dvě linky nebo v případě textilií dvě vlákna, leží jedno na druhém a jedno pod druhým, ale ne ve stejném úhlu. Efekt moaré byl s oblibou používán v období, kdy byl na vrcholu směr Pop-Art a umělec se snažil dosáhnout určitého optického efektu. Jmenujme například Victora Vasarelyho, který byl mistrem této techniky.
Kolekce Camouflage se vyrábí v 18 různých barevných odstínech.

Carapace - Twisted Nature - Arte
+

Carapace - Twisted Nature - Arte

Jedinečná kolekce textilních tapet inspirovaná přírodou. Zpracovává tři struktury: srst/kůži, krokodýlí kůži a moaré. Barevná paleta není lehce definovatelná, záleží na úhlech pohledu. Eleganci a šarm umocňují lesky a kovové tóny.

Duke's - Omexco
+

Duke's - Omexco

"Vévoda" promění váš dům do paláce.
Výjimečná kolekce  netkaných tapet s žakárovými vzory tkaniny, 140 cm široké, v nádherných jemných barvách, s drahými kovovými lesky: žluté a bílého zlata, stříbrné, měděné a platinové.

Libero - Elitis
+

Libero - Elitis

Textilní tapety s barevnými tisky batikou, akvarelem. Barevně inspirovaná Marokem a Indonésií.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru