Klasické látky

dekorační a potahové látky Carlucci, Italian Touch
+
X

Italian Touch - Carlucci di Chivasso

Kvalitní potahové látky především samety. 100% bavlněné husté samety se 100 000 martindale, lesklé 100% viskózové samety se 40 000 martindale. Samety ze směsí v barvách dark ambient či samety se strukturovanými vzory.

+
X

Marrakech - Jab Anstoetz

Marocká Marrakech - pohádky 1001 noci město plné atmosféry a inspirace. 5 barevných schémat černá / antracit, rubínově červená, královská modrá, fialová a béžová / šedá je propojeno bohatými vzory ve velkém stylu. Kolekce má 2 ústřední Marrakech a Essaoira. Delikátní propracované zdobené matně lesklé hedvábí s trojrozměrným efektem. Kolekce prvotřídních potahových látek v úžasných barvách.

 

+
X

Louvre - Kobe

Kobe uplatnilo především světlé tóny. Pohrávají si s abstraktními i zcela konkrétními motivy, zabrousili jak do klasiky tak moderních vzorů.

+
X

Grandezza II - Jab Anstoetz

Grandezza vol. 1 a 2 - styl, elegance a extravagantní vznešenost. Kolekce těchto potahových a dekoračních látek kombinuje luxusní materiály jako hedvábí, kov, vlnu a další. Exkluzivní vzhled je podpořen barevnými kombinacemi například černé se zlatou. Celou kolekcí prostupují lesky v nesčetném množství variací. 
Grandezza má i svou kolekci střapců, ozdobných šňůr a úvazů, jenž podtrhnou výsledný efekt použitých tkanin.

+
X

Empire vol. 2 - Jab Anstoetz

Název kolekce prozradí vše, klasické vzory ve dvou hlavních barevných ladění: světle modré/šedé a luxusní černozlaté.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru