Klasické látky

Louvre - Jab
+

Louvre - Jab

Luxusní samety vhodné na čalounění. Jednobarevný a dva vzorované materiály s květinami a liliemi. Jednobarevný samet je směs polyakryl/polyamid, vzorované látky září leskem 100% viskózy na polyamidu.
Barevná paleta se pohybuje v rozmezí od elegantní hnědo-rezavé a světle béžové, ke zlato-antracitové a teplé červené, až po módní modro-tyrkysovou.

Grandezza Diva - Jab
+

Grandezza Diva - Jab

Dekorační látky inspirované Art Deco. Patnáct úchvatných produktů v 53 odstínech. Tyto exkluzivní materiály promění interiéry v luxus.

Brissac - Kobe
+

Brissac - Kobe

Samet je honosná tkanina. Kolekce Brissac se celá točí kolem sametů. Má zajímavou netradiční barevnou škálu. Ke každé barvě je varianta s klasickým tiskem z kovového prášku.

Mystic - Kobe
+

Mystic - Kobe

Kolekce má až gotické vzory, je složená ze svůdných sametů, inovativní 3d žakárů, krajkových vzorů, vhodných jak pro čalounění tak jako záclony.

 

Grandezza vol. 8 - Jab
+

Grandezza vol. 8 - Jab

Luxusní kolekce s úžasnou fotostory. Je prácí retušéra nebo zatopili interiér vodou?
Drahé damašky a bohaté výšivky, zajímavé textury a fascinující efekty. Luxusní kolekce kombinuje klasické a moderní motivy. Nejen, že jsou vzory okouzlující, ale i barevný koncept je strhující: šeříková přecházející do indiga, modrošedá se stříbrnou, černá kontrastující se zlatou, červená, modrá, béžové tóny ladí s krémově bílou.

Solitaire vol. 2 - Jab Anstoetz
+

Solitaire vol. 2 - Jab Anstoetz

33 vzorů v 55 barvách
Šperk mezi textiliemi, 33 opulentních luxusních vzorů ve zlatě a béžových tónech, pohrávajících si s kombinací matů a lesků. Pakliže toužíte po exkluzivitě pro zvláštní příležitosti, tato kolekce splní Vaše očekávání. Kolekce zahrnuje 100% hedvábí a hedvábný satén, tisky na sametu i žakárové vzory.

Portofino - Jab
+

Portofino - Jab

Kolekce nese název podle malého italského města. Deset nadčasových vzorů ve stylu italské elegance, prezentovaných v sedmi barevných skupinách. Kapučnino, černo/béžová, hnědo/zelená, žlutá, tmavě modro/hnědá, šampaň a červeno/oranžová. Celá kolekce je z Trevíry CS a proto vhodná i pro komerční využití.

Grandezza vol.IV a V - Jab
+

Grandezza vol.IV a V - Jab

Zatímco první tři kolekce Grandezza nás zavedly do zasněného a okouzlujícího světa moderních tkanin, Grandezza Vol.4 /Vol.5 je inspirována květinami s výraznými barvami a vzory. Stejně jako její tři předchůdkyně však spojuje prvotřídní eleganci a luxus.
Dvě knihy jsou rozděleny na dekorační a potahové látky.

Marrakech - Jab Anstoetz
+

Marrakech - Jab Anstoetz

Marocká Marrakech - pohádky 1001 noci město plné atmosféry a inspirace. 5 barevných schémat černá / antracit, rubínově červená, královská modrá, fialová a béžová / šedá je propojeno bohatými vzory ve velkém stylu. Kolekce má 2 ústřední Marrakech a Essaoira. Delikátní propracované zdobené matně lesklé hedvábí s trojrozměrným efektem. Kolekce prvotřídních potahových látek v úžasných barvách.

 

Louvre - Kobe
+

Louvre - Kobe

Kobe uplatnilo především světlé tóny. Pohrávají si s abstraktními i zcela konkrétními motivy, zabrousili jak do klasiky tak moderních vzorů.

Troja - Jab Anstoetz
+

Troja - Jab Anstoetz

Troja uchvátí na první pohled vznešenou barevností a vzory.

Troja vol.II - Jab Anstoetz
+

Troja vol.II - Jab Anstoetz

Druhé pokračování klasické "zámecké" kolekce s vznešenou barevností a vzory.

Grandezza II - Jab Anstoetz
+

Grandezza II - Jab Anstoetz

Grandezza vol. 1 a 2 - styl, elegance a extravagantní vznešenost. Kolekce těchto potahových a dekoračních látek kombinuje luxusní materiály jako hedvábí, kov, vlnu a další. Exkluzivní vzhled je podpořen barevnými kombinacemi například černé se zlatou. Celou kolekcí prostupují lesky v nesčetném množství variací. 
Grandezza má i svou kolekci střapců, ozdobných šňůr a úvazů, jenž podtrhnou výsledný efekt použitých tkanin.

Empire vol. 2 - Jab Anstoetz
+

Empire vol. 2 - Jab Anstoetz

Název kolekce prozradí vše, klasické vzory ve dvou hlavních barevných ladění: světle modré/šedé a luxusní černozlaté.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru