Klasické látky

+
X

Grandezza vol.IV a V - Jab

Zatímco první tři kolekce Grandezza nás zavedly do zasněného a okouzlujícího světa moderních tkanin, Grandezza Vol.4 /Vol.5 je inspirována květinami s výraznými barvami a vzory. Stejně jako její tři předchůdkyně však spojuje prvotřídní eleganci a luxus.
Dvě knihy jsou rozděleny na dekorační a potahové látky.

potahové látky, klasické potahové látky, žakárové vzory, výšivka,
+
X

Louvre - Jab

Luxusní samety vhodné na čalounění. Jednobarevný a dva vzorované materiály s květinami a liliemi. Jednobarevný samet je směs polyakryl/polyamid, vzorované látky září leskem 100% viskózy na polyamidu.
Barevná paleta se pohybuje v rozmezí od elegantní hnědo-rezavé a světle béžové, ke zlato-antracitové a teplé červené, až po módní modro-tyrkysovou.

luxusní látky, metráž, žakárové vzory, len, viskóza, hedvábí, Jab, Grandezza
+
X

Grandezza Diva - Jab

Dekorační látky inspirované Art Deco. Patnáct úchvatných produktů v 53 odstínech. Tyto exkluzivní materiály promění interiéry v luxus.

potahové látky, dekorační látky, Kobe, Optimal Interier Design, samet
+
X

Brissac - Kobe

Samet je honosná tkanina. Kolekce Brissac se celá točí kolem sametů. Má zajímavou netradiční barevnou škálu. Ke každé barvě je varianta s klasickým tiskem z kovového prášku.

+
X

Mystic - Kobe

Kolekce má až gotické vzory, je složená ze svůdných sametů, inovativní 3d žakárů, krajkových vzorů, vhodných jak pro čalounění tak jako záclony.

 

luxusní dekorační potahové látky, Grandezza, Jab Anstoetz
+
X

Grandezza vol. 8 - Jab

Luxusní kolekce s úžasnou fotostory. Je prácí retušéra nebo zatopili interiér vodou?
Drahé damašky a bohaté výšivky, zajímavé textury a fascinující efekty. Luxusní kolekce kombinuje klasické a moderní motivy. Nejen, že jsou vzory okouzlující, ale i barevný koncept je strhující: šeříková přecházející do indiga, modrošedá se stříbrnou, černá kontrastující se zlatou, červená, modrá, béžové tóny ladí s krémově bílou.

+
X

Solitaire vol. 2 - Jab Anstoetz

33 vzorů v 55 barvách
Šperk mezi textiliemi, 33 opulentních luxusních vzorů ve zlatě a béžových tónech, pohrávajících si s kombinací matů a lesků. Pakliže toužíte po exkluzivitě pro zvláštní příležitosti, tato kolekce splní Vaše očekávání. Kolekce zahrnuje 100% hedvábí a hedvábný satén, tisky na sametu i žakárové vzory.

+
X

Portofino - Jab

Kolekce nese název podle malého italského města. Deset nadčasových vzorů ve stylu italské elegance, prezentovaných v sedmi barevných skupinách. Kapučnino, černo/béžová, hnědo/zelená, žlutá, tmavě modro/hnědá, šampaň a červeno/oranžová. Celá kolekce je z Trevíry CS a proto vhodná i pro komerční využití.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru