Elegantní látky

+
X

Orbit - Jab Anstoetz

Kolekce soustředěná na potahové látky. Jedná se o vzor ve 49 odstínech. Vzhledem k široké paletě barev je dobrý univerzál do každého interiéru.

+
X

Key West - Jab Anstoetz

Krásné tkaniny přesvědčí svým vzhledem, výraznými vzory a zajímavými strukturami.

+
X

Black and White - Jab

Čtvrté pokračování černobílé kolekce.

+
X

Creating Interiors látky - Sahco

Kolekce potahových a dekoračních textilií z řady Creating Interiors korespondujících s tapetami a koberci ze stejnojmené řady.

+
X

White Passion - JAB

Bílá kolekce s širokou škálou 48 moderních a elegantních dekoračních látek. Univerzální mix různých vzorů, materiálů všech však v pouze v bílých odstínech.
Bílá kandiduje na čistotu, lehkost, svěžest a jas. Málokterá jiná barva nabízí tolik odstínů. Bílá je universální vhodná pro různé styly vybavení, bez ohledu na to jestli nenápadné nebo elegantní.

+
X

Bordeaux - Jab Anstoetz

Potahové a dekorační látky z kolekce BORDEAUX jsou nabízeny v široké škále 118 barev. Navodí elegantní atmosféru interiéru, bez ohledu na to, pro kterou barevnou kombinaci se rozhodnete. Obsahuje i velmi elegantní moderní šedé a černé tóny vhodné pro "pánské" interiéry. Kolekce textilií BORDEAUX je vhodná pro bytové i komerční využití.

+
X

Sateen - Casamance

Kolekce potahových a dekoračních látek Sateen je ideální pro všechny interiéry. Svou jemností přináší moderní dotek do vašeho interiéru. Pro svou širokou škálu barev se dá ideálně kombinovat jak na čalounění, tak na dekoracích. Kolekce Sateen je luxus, který trvá.

+
X

Signature - Sahco

Nová kolekce potahových a dekoračních látek Signature kombinuje materiály pro čalounění i dekorace. Dokonale ukazuje, jak vytvořit krásné pokoje. Kolekce se dá doporučit pro stylové reprezentativní projekty, ale také pro soukromé moderní bytové interiéry: okouzlující kolekci podtrhují výhody polyesterové vlákna TREVIRA CS.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru