Elegantní látky

+
X

Couture - Casamance

Kolekce Couture projevuje jemnost čistého stylu, tím se snadno integruje do moderního i klasického interiéru. Couture upřednostňuje přírodní tóny a prohřívá silnou oranžovou.

+
X

Palazzo - Casamance

Palazzo vazby a výšivky posilují přirozenou krásu světla a barevné harmonie jiskřivých tónů. Palazzo obnovuje design s rafinovaností. Tato kolekce má své místo v současném interiéru.

+
X

Arizona - Casamance

Arizona je jemnost v kostce s velkou škálou barev, aby vyhovovala všem interiérům. Kolekce chytře propojuje nadčasové, přírodní a moderní barvy. Vše je 100% bavlna.

+
X

Lido - Casamance

Lido elegantně vyjadřuje mnoho jemností sametu. Vznešené barvy, jemné odstíny, moderní vzhled skutečný luxus s moderní klasikou.

+
X

Members Only - Carlucci

Members Only klade důraz na dekorační látky z kvalitních pevných těžkých materiálů, samety a satény. Nalezneme zde přírodní hrubé materiály i lesky. Pro podzim připravilo Carlucci speciální kolekci umělých kůží v různých vzorech a široké barevné škále.

+
X

Surabya - Casamance

Surabaya rafinovaně propojuje materiály jako hedvábí, žakárové vzory, samet spolu s výšivkami vytváří luxusní náladu. Floralní motivy jsou všudypřítomné.

+
X

China club - Sahco

Jedním z témat kolekcí Sahca pro rok 2009 je "CHINA CLUB".  Jasný a moderní asijský styl, vyznačující se důrazem na kvalitu materiálů, kterým je v první řadě hedvábí.

+
X

Paladio - Kobe

Kolekce z ředy Chic jsou stylové a klasické s dotykem italského designu. Kobe použilo nové technologie, jenž vytváří překvapující textury s matnými i lesklými efekty.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru