Látky venkovský styl

Kobe, dekorační látky, textilie
+
X

Nomad - Kobe

Nomad je kompilace barev, textur, materiálů a různých technik. Přináší hřejivou relexační atmosféra ethno vzorů a barev s luxusním komfortem.

 

+
X

Naturals - Jab

Obahuje 42 různých dekoračních tkanin v tlumených přírodních odstínech, má jemné kouzlo a dokonale zapadá mezi současné trendy. Přírodní, přiozená, nedotčená, ryzí: to jsou některé definice "natural". A to jsou přesně ty vlastnosti, které kolekce Naturals ztělesňuje.

+
X

Four Seasons Jersey - Jab

Four Seasons Jersey představuje osvěžující směs s nekomplikovaným vzhledem, jemně odstupňovaných barev, kombinací přírodních tónů s důrazem pastelových odstínů modré, zelené, červené a žluté. Ovšem jsou zde i tkaniny s výraznými vzory.

+
X

Four Seasons vol. 10 - Jab

Ve stylu alpského venkova, idylická horská chata u ledovcového jezera. Dekorační látky odolné proti požáru jsou dokonale sladěny. Kolekce obsahuje několik barevných ladění červenou s krémovou a šedou, modrobílou s fialkovou, zelenou s šedou a béžovou. Zaměřuje se na pruhy a kostku v různých měřítkách i zdobné tisky. Obsahuje i umělé kůže.

+
X

Florenz vol. 3 - Jab

Kolekce skvěle reprezentující venkovský styl. Florální vzory vycházející ze vzorů dálného východu. Přírodní bavlněný podklad v kombinaci s modrými, růžovo/červenými nebo béžovo/olivovými vzory.

+
X

Manjary a Musk - Casamance

Manjary
Kolekce upoutá bohatostí detailů. Vyšívané květinové vzory, třpyt, pruhy a delikátnost žakárových vzorů kombinované s hedvábím. Ladění do odstínů lila, červené, tyrkysové nebo fuchsie.
Musk
Kolekce přírodního hedvábí v široké škále barev.

+
X

Resort - Wellmann

Inspirace mořem, korály, podmořským světem samozřejmě v přírodních strukturách.

+
X

Lodge - Wellmann

Ethno kolekce tak by se dala shrnout Lodge. Fascinující africký kontinent s úchvatným bohatstvím flóry a fauny, s nekonečnou barevnou paletou. Teplé zemité tóny propojené s živými barevnými akcenty. Nápadité tisky, krásné výšivky na přírodních materiálech. Stejně jako v předchozích kolekcích, jsou všechny potahové látky z přírodních vláken o obsahu nejméně 75%.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru