Látky venkovský styl

+
X

Country Club - Creative Concept Nya Nordiska

Vysoké standardy kvality s klasikou přírodních materiálů jako je vlna, bavlna a len. Ptahové a dekorační látky reagují na rostoucí poptávku po zútulnění privátních interiérů. Kolekce má dva tisky s venkovským motivem, který je stejně vhodný pro použití i v městském bytě. Jeden žakárový květinový vzor. Vzory Luxor a Medina postavené na tkané struktuře lnu, vlny a bavlny v přírodních barvách. Antaro zastává v kolekci univerzální potahovou látku. Transparentní jediná syntetická tkanina je Bengasi FR. A konečně Yokato 100% len. Vytváření textilií z přírodních vláken, je jednou ze základních vlastností Nya Nordiska.

+
X

Soleil Bleu - Wellmann

Kolekce se drží klasické nadčasové elegantní až trochu romantické linie pro milovníky exkluzivních interiérů. V každé z kolekcí jsou vždy zastoupeny jednobarevné textilie, tisky, žakáry a výšivky.

+
X

Four Seasons vol. 9 - Jab Anstoetz

Prostřednictvím kolekcí Four Seasons představuje Jab různé styly jednotlivých zemí. Deváté pokračování je tentokrát inspirované Severní Amerikou. Laděné především do dvou barevných možností do červena a do modra v proužcích a kostkách. Nechybí ani venkovská romantika s květinovými motivy.

+
X

Zanzibar - Casamance

Kolekce Zanzibar klade důraz na detail. Světelné akcenty, kovové prvky, tkané pruhy zdůrazňují éterický pocit a transparentní voály. Kolekce je vhodná pro moderní a klasické interiéry.

+
X

Liserés - Jab Anstoetz

Klasické motivy nové kolekce Liserés, která navazuje na úspěšnou kolekci z roku 2005. Nese se v duchu raného viktoriánského stylu, kde ze vzorů vyzařovala zjednodušující elegance. Kolekce obsahuje 13 vzorů potahových látek. Nostalgické pruhované vzory, lesklé žinylkové tečky a moderní žebrování spolu s diamantovými vzory. V kolekci jsou také vzory podobající se brokátům.

+
X

Vouge - Jab Anstoetz

Kolekce má čtyři žinylkové vzory v sedmi barevných variantách. Potahové látky jsou obzvláště měkké a příjemné. Pro příjemné rodinné prostředí jsou barvy převážně v přírodních tónech, ale také v elegantní červené a modré variaci.

+
X

Four Seasons vol. 5 a 6 - Jab Anstoetz

Se dvěma kolekcemi FOUR SEASONS Vol.5 a 6 ANSTOETZ JAB pokračuje ve své cestě přes různé venkovské styly. Four Seasons působí harmonickým někdy až romantickým stylem, ve kterém si může najít každý divák ve své kouzlo. Kolekce je doplněna řadou střapců a úvazů.

+
X

Mirador - Jab Anstoetz

Mirador kombinuje proužky, pruhy, kostičky s jemnými květinovými výšivkami. Barevně se drží v pastelových jarních tónech modré, růžové, žluté, zelenkavé a oranžové.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru