Látky venkovský styl

Montana - Jab
+

Montana - Jab

Nádherné měkké žinylky, jsou úžasné na dotek, ale kromě toho i mimořádně zajímavý vzhled. Dobře navržené interiéry pracují s kontrasty, proto Montana nabízí vedle přírodních materiálů i umělé kůže, nenáročné na údržbu. Barevná škála se drží evergreenů: hnědé, modrošedé a červeno-žluté.

Melody - Jab
+

Melody - Jab

Kolekce Melody kvete, tisky na režných vazbách, přírodní materiály a výšivka. Výrazné květinové látky.

Esquisse - Camengo
+

Esquisse - Camengo

Dekorační látky z přírodních materiálů s výraznými až skoro ethno tisky.

Mont Blanc - Camengo
+

Mont Blanc - Camengo

Vzory pro horskou chalupu. Na jedné látce jsou bílé puntíky evokující sněhové vločky na jiné zase kresba lyžaře.

Clubhouse - Jab
+

Clubhouse - Jab

Klubová kolekce s tématickými řadami, jako jsou polo, golf, rybaření, cestování a mnohými dalšími. Luxusní látky s vytkávanými vzory.

Nomade - Carlucci di Chivasso
+

Nomade - Carlucci di Chivasso

Velké výrazné ethno vzory s unikátní použitou technikou tisku Ikat typickou pro Indonésii a jihovýchodní Asii.

Hyde Park Four Seasons - Jab
+

Hyde Park Four Seasons - Jab

Přírodní vlákna bavlna, len a viskóza působí elegantní zdrženlivostí. Barevnost kolekce prostupuje celým rokem a nabízí tak čtyři základní barevné kombinace: růžová / žlutá, červená / modrá, oranžová / zelená a fialová / šedá.

Kolekce z řady Four Seasons jsou určeny lidem, kteří mají rádi útulný zabydlený interiér se spoustou přehozů, čalounění a polštářků. Ani u Hyde Parku tomu není jinak.

Chalet - Soleil Bleu
+

Chalet - Soleil Bleu

Jakmile první čerstvý sníh promění Alpy v zimní říši divů, ráj pro lyžování. Stejně jako malebné Val d'Isere magicky přitahuje milovníky zimních sportů z celého světa. Kolekce Chalet okouzlí i chladnější místo svou důmyslnou a hřejivou atmosférou.

Nomad - Kobe
+

Nomad - Kobe

Nomad je kompilace barev, textur, materiálů a různých technik. Přináší hřejivou relexační atmosféra ethno vzorů a barev s luxusním komfortem.

 

Naturals - Jab
+

Naturals - Jab

Obahuje 42 různých dekoračních tkanin v tlumených přírodních odstínech, má jemné kouzlo a dokonale zapadá mezi současné trendy. Přírodní, přiozená, nedotčená, ryzí: to jsou některé definice "natural". A to jsou přesně ty vlastnosti, které kolekce Naturals ztělesňuje.

Four Seasons Jersey - Jab
+

Four Seasons Jersey - Jab

Four Seasons Jersey představuje osvěžující směs s nekomplikovaným vzhledem, jemně odstupňovaných barev, kombinací přírodních tónů s důrazem pastelových odstínů modré, zelené, červené a žluté. Ovšem jsou zde i tkaniny s výraznými vzory.

Four Seasons vol. 10 - Jab
+

Four Seasons vol. 10 - Jab

Ve stylu alpského venkova, idylická horská chata u ledovcového jezera. Dekorační látky odolné proti požáru jsou dokonale sladěny. Kolekce obsahuje několik barevných ladění červenou s krémovou a šedou, modrobílou s fialkovou, zelenou s šedou a béžovou. Zaměřuje se na pruhy a kostku v různých měřítkách i zdobné tisky. Obsahuje i umělé kůže.

Florenz vol. 3 - Jab
+

Florenz vol. 3 - Jab

Kolekce skvěle reprezentující venkovský styl. Florální vzory vycházející ze vzorů dálného východu. Přírodní bavlněný podklad v kombinaci s modrými, růžovo/červenými nebo béžovo/olivovými vzory.

Manjary a Musk - Casamance
+

Manjary a Musk - Casamance

Manjary
Kolekce upoutá bohatostí detailů. Vyšívané květinové vzory, třpyt, pruhy a delikátnost žakárových vzorů kombinované s hedvábím. Ladění do odstínů lila, červené, tyrkysové nebo fuchsie.
Musk
Kolekce přírodního hedvábí v široké škále barev.

Resort - Wellmann
+

Resort - Wellmann

Inspirace mořem, korály, podmořským světem samozřejmě v přírodních strukturách.

Lodge - Wellmann
+

Lodge - Wellmann

Ethno kolekce tak by se dala shrnout Lodge. Fascinující africký kontinent s úchvatným bohatstvím flóry a fauny, s nekonečnou barevnou paletou. Teplé zemité tóny propojené s živými barevnými akcenty. Nápadité tisky, krásné výšivky na přírodních materiálech. Stejně jako v předchozích kolekcích, jsou všechny potahové látky z přírodních vláken o obsahu nejméně 75%.

Modrotisky - Chivasso
+

Modrotisky - Chivasso

Květiny i geometrické tvary. Sloužili jako inspirace pro nádhernou uvolněnou kolekci Blueprint.
Různé tiskové a tkalcovské techniky byly použity k vytvoření bohaté kolekce různých vzorů a textur, které se navzájem doplňují. Květinové tisky mohou být kombinovány s výšivkami.

Saint Honoré - Wellmann
+

Saint Honoré - Wellmann

Duch třicátých let minulého století, velké vzory a jemné struktury symbolizují extrémy této fascinující doby 30. let. Tweed a flanel, brokát a tyl, satén a samet jsou zárukou výrazných textur. Klasická černá a bílá udává tón elegantní společnosti lemované dynamickými akcenty červené a exkluzivní doprovodné barvy.

Country Club - Creative Concept Nya Nordiska
+

Country Club - Creative Concept Nya Nordiska

Vysoké standardy kvality s klasikou přírodních materiálů jako je vlna, bavlna a len. Ptahové a dekorační látky reagují na rostoucí poptávku po zútulnění privátních interiérů. Kolekce má dva tisky s venkovským motivem, který je stejně vhodný pro použití i v městském bytě. Jeden žakárový květinový vzor. Vzory Luxor a Medina postavené na tkané struktuře lnu, vlny a bavlny v přírodních barvách. Antaro zastává v kolekci univerzální potahovou látku. Transparentní jediná syntetická tkanina je Bengasi FR. A konečně Yokato 100% len. Vytváření textilií z přírodních vláken, je jednou ze základních vlastností Nya Nordiska.

Soleil Bleu - Wellmann
+

Soleil Bleu - Wellmann

Kolekce se drží klasické nadčasové elegantní až trochu romantické linie pro milovníky exkluzivních interiérů. V každé z kolekcí jsou vždy zastoupeny jednobarevné textilie, tisky, žakáry a výšivky.

Inuit - Casamance
+

Inuit - Casamance

Umělé srsti zaručí nevšední a luxusní dekorace buď jako pléd na sofa nebo přehoz na postel čí polštářky. V zimních dnech zahřejí a jsou velice příjemné na dotek. V kolekci najdeme imitaci norka či leoparda.

Four Seasons vol. 9 - Jab Anstoetz
+

Four Seasons vol. 9 - Jab Anstoetz

Prostřednictvím kolekcí Four Seasons představuje Jab různé styly jednotlivých zemí. Deváté pokračování je tentokrát inspirované Severní Amerikou. Laděné především do dvou barevných možností do červena a do modra v proužcích a kostkách. Nechybí ani venkovská romantika s květinovými motivy.

Zanzibar - Casamance
+

Zanzibar - Casamance

Kolekce Zanzibar klade důraz na detail. Světelné akcenty, kovové prvky, tkané pruhy zdůrazňují éterický pocit a transparentní voály. Kolekce je vhodná pro moderní a klasické interiéry.

Liserés - Jab Anstoetz
+

Liserés - Jab Anstoetz

Klasické motivy nové kolekce Liserés, která navazuje na úspěšnou kolekci z roku 2005. Nese se v duchu raného viktoriánského stylu, kde ze vzorů vyzařovala zjednodušující elegance. Kolekce obsahuje 13 vzorů potahových látek. Nostalgické pruhované vzory, lesklé žinylkové tečky a moderní žebrování spolu s diamantovými vzory. V kolekci jsou také vzory podobající se brokátům.

Vouge - Jab Anstoetz
+

Vouge - Jab Anstoetz

Kolekce má čtyři žinylkové vzory v sedmi barevných variantách. Potahové látky jsou obzvláště měkké a příjemné. Pro příjemné rodinné prostředí jsou barvy převážně v přírodních tónech, ale také v elegantní červené a modré variaci.

Four Seasons vol. 5 a 6 - Jab Anstoetz
+

Four Seasons vol. 5 a 6 - Jab Anstoetz

Se dvěma kolekcemi FOUR SEASONS Vol.5 a 6 ANSTOETZ JAB pokračuje ve své cestě přes různé venkovské styly. Four Seasons působí harmonickým někdy až romantickým stylem, ve kterém si může najít každý divák ve své kouzlo. Kolekce je doplněna řadou střapců a úvazů.

Mirador - Jab Anstoetz
+

Mirador - Jab Anstoetz

Mirador kombinuje proužky, pruhy, kostičky s jemnými květinovými výšivkami. Barevně se drží v pastelových jarních tónech modré, růžové, žluté, zelenkavé a oranžové.

Four Seasons vol.7 - Jab Anstoetz
+

Four Seasons vol.7 - Jab Anstoetz

Po seversky inspirované pětce a šestce přišel Jab s textilní country kolekcí v anglickém stylu s mnoha květinovými motivy v různých měřítcích.

Mustang - Casamance
+

Mustang - Casamance

Mustang dokazuje, že kůže je ideální doplněk pro všechny styly interiérů, klasické a moderní.

Cotton Dreams vol. 4 - Jab Anstoetz
+

Cotton Dreams vol. 4 - Jab Anstoetz

Bavlna je stále nejžádanějším textilním materiálem a proto má JAB důvod rozvíjet svou populární kolekci Cotton Draems. Pro jaro / léto 2010 je připravené 4.pokračování, které nabízí nepřeberné množství různých vzorů v čerstvých, letních barevných variantách. Barevná, přírodní, všestranná a hravá jsou klíčová slova pro tuto kolekci.

Four Seasons vol.8 - Jab Anstoetz
+

Four Seasons vol.8 - Jab Anstoetz

Po inspiraci skandinávskými vzory, následovalo květinové opojení anglickým romantickým venkovem. V pořadí osmé pokračování se nese ve stylu Jižní Ameriky. Exploze výrazných barev a vzorů. Používání velkého množství přírodních materiálů jako je vlna nebo len. Kolekce nabízí jak potahové látky na čalounění tak i další dekorační textilie.

Four Seasons Provence - Jab Anstoetz
+

Four Seasons Provence - Jab Anstoetz

Oslava světla a barev, kolekce Provence z řady Four Seasons tlumočí inspirující atmosféru kraje mezi mořem a horami.
Jasně převažuje bavlna, len jako přírodní materiály a viskóza s různými tisky nebo výšivkou.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru