Designové moderní látky

+
X

Vlněné filcy - Jab

Filcy z prvotřídní vlny, extrémně odolné vhodné pro všechny typy sedacího nábytku. 35 klasických i moderních barev jako je červená, modrá, hnědá, černá a antracitová.

+
X

Exposure - Carlucci di Chivasso

Neobvyklé samety s výraznými tisky se kombinují s ikonickým zobrazením dávných hrdinů. Široký výběr zvířecích tisků a vytříbených umělých kožešin přidává pocit tepla a luxusu. Duší kolekce je bohatá rozmanitost vzorů a textur. Zvolené barvy jsou měkké a neutrální, jen příležitostně zvýrazněné barvou intenzivní.

+
X

Casamance - Odyssée

Moderní a rafinované, Odyssée znovuotevírá téma trend grafických vzorů a to velmi originálním způsobem. Grafika vzorů je propojena s reliéfem materiálu. Samety na přírodním lněném základnu. Vše v zářivě sytých tónech a barvách. Vzory korespondují s kolekcí tapet Holmia.

+
X

Malibu - Jab

Proužky jsou stále mezi nejpopulárnější designy. Paul Smith, "Pán pruhů" by byl potěšen. Kolekce plná pruhů a proužků ve svěžích barvách. Kombinace barev jako je růžová / růžová / Lila / šedá, fialová / Kiwi / šedá, červená / bílá, béžová / hnědá nebo námořnická modrá / bílá. Složení je čistá bavlna impregnovaná Teflonem pro snadnější údržbu a nižší citlivost.

 

 +
X

Nya Nordiska 2012

Kolekce se zaměřuje na dvě základní vlastnosti návrhu: uměleckou touhu experimentovat a přirozenou estetiku. Velice jemné barevné tóny v severském podání poskytují prostor pro použití v mnoha stylech. Stále se řídí touhou po čistém efektu materiálu. Do kolekce jsou zahrnuty dvě kvality z ušlechtilé vlny a lnu. Kolekce nepostrádá ani materiály z Trevíry CS. Samostatným článkem jsou barevné vzory s perokresbou s kuchyňským námětem a krajinou z dovolené, které jsou doplněny pruhy v odpovídajícím designu.

+
X

Creative Concept 2010 - Nya nordiska

Látky se vyznačují vysoce kontrastním vzory a svěžími barvami. Živé, inspirující a expresivní chytlavé tisky a vzory.

+
X

Pure Perfection 2010 - Nya nordiska

Pure Perfection kombinuje pastelové barvy a odstíny, jako je bílá, šampaň, písková, dřevěná, barva kamene nebo kávová.

+
X

Luxury Live 2010 - Nya nordiska

Kolekce těchto dekoračních a potahových látek je zkratkou pro eleganci, luxus a exkluzivitu. Látky vysoké kvality, kovové příze, hedvábí a samet, složité výšivky a teplé, tlumené barvy, které jsou ideální pro stylové, prestižní interiéry.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru