Designové moderní látky

+
X

Showroom IV - Jab Anstoetz

Na čtvrtém pokračování kolekce Showroom se opět podílel amsterdamský návrhář Marty Lamers. Kolekce pokračuje v linii předchozích a zcela se vyjímá konvencím. Exkluzivní textil v atypických dekorech určený náročným zákazníkům. Kolekce Showroom nabízí velký kreativní potenciál v následných realizacích , kombinuje materiály a struktury si na první pohled vzdálené.

+
X

Nya Nordiska 2009

NYA NORDISKA je držitelem více než 220 mezinárodních designových ocenění.
Vzory následují skandinávské designové školy. Odkud také pochází název společnosti.
Každý rok vyvíjí Nya Nordiska novou kolekci, sortiment výrobků zahrnuje více než 700 položek
v kolekcích "Pure Perfection", „Creative concept" a "Luxury life". Z té letošní nutno zmínit trend přírodních, někdy mačkaných textilií s lesklým „kovovým" potiskem.

+
X

Grandezza vol. III - Jab Anstoetz

Grandezza má již třetí fascinující pokračování. Zajímavé konstrukce ušlechtilých materiálů spolu s grandiózní vizuální story provázející třetí díl. Potahové a dekorační látky jako je Pátá Avenue, Manhattan, Madison nebo na Times Square slibují něco velmi působivého.
Inspirována výtvory renomovaných designérů prezentovaných na módních přehlídkách v Paříži, Miláně nebo New Yorku. Projevuje se moderními třpytivými materiály a interpretací živočišných tisků.

dekorační látky, potahové látky, Chivasso
+
X

Living - Chivasso

S otevřenou myslí a se zdravou dávkou zvědavosti a originality: "Chivasso Living" je kolekce látek a tapet oslnivých barev, vzorů a struktur.
Retrospektivní a zdánlivě klasické designy byly přepracovány, aktualizovány a nově okolorovány. Vzory květin a ptáků na pevném denimu jsou příjemným netradičním zpestřením.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru