Látky pro venkovní použití

látky pro venkovní použití, látky k bazénu, outdoor/indoor, Jab
+
X

Marbella - Jab

Látky pro venkovní použití. Vzhledem k vysokému stupni světlostálosti jsou skvělou volbou nejen k venkovnímu užití, ale i do prostor s intenzivním dopadajícím světlem. Textury připomínají bavlnu. Nápadné vzory jsou rozděleny do šesti barevných palet.

+
X

Chivasso - Texturized

Látky tkané pro venkovní použití.  Zdokonalení spočívá v chytrém spojení bavlny s vysoce technickou tkaninou, včetně umělé kůže. Tkaniny jsou různých struktur. Barevná škála zahrnuje měkké neutrální stejně jako barevné akcenty. Speciální polyesterové příze je velmi silná a odolná proti plísním, proti slunci a UV záření, mořské vodě a chlóru.

outdoorové látky, látky vhodné k venkovnímu použití, JAB ANSTOETZ
+
X

Patio Pacific - Jab

Patio Pacific - kolekce pro život venku - ať už slavíte s přáteli, opalujete u bazénu nebo jen tak sedíte pod hvězdnou oblohou. Kolekce, která Vám bude po boku v jakémkoli počasí.

+
X

Patio Coast - Jab Anstoetz

S označením "Indoor - Outdoor" PATIO COAST klade důraz na všestrannost použití. Vzhledem ke svým technickým vlastnostem jsou velmi vhodné pro použití v celé řadě obytných prostor a exteriérů.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru