Tailor-made možnost volby bez podnoží či s podnožím   Sedací nábytek Jab Anstoetz nabízí variabilní... 

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku, následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Vliesové tapety

 • Fractions - Carlucci di Chivasso

  Nadčasové tapety různých vzorů s jemnou barevností od hluboké čokolády, smetanovou a svěží tyrkysovou. Některé vzory pracují s kovovými lesky navozující pocit luxusu.

 • Maison Martin Margiela - Omexco

  Módní designér Maison Martin Margiela navrhující pro světoznámé značky jako H&M nebo Converse navázal spolupráci s Omexco a navrhl pro ně designovou kolekci tapet. Je zajímavá neotřelým pohledem na interiérové dekorace a nese jasnou známku jeho rukopisu. Na vliesovém základu jsou použity slídové nebo textilní aplikace.

 • Mariano - Arte

  Belgická umělkyně Isabelle de Borchgrave navrhla tuto kolekci tapet pro Arte. Ve své tvorbě se nechává inspirovat italským malířem a módním návrhářem Mariano Fortuny.
  Tapety se vyznačují jak subtilními prvky a tisky, tak i velmi velkými, které ovšem nejsou nikdy přehnané. Barvy jsou také stylové a zdrženlivé.

 • Perspectives - Camengo

  Geometrický trend s moderním nádechem. Překvapující a nečekané, kolekce zahajuje tapety s holografickými vzory. Stříbro, smaragdově zelená nebo fuchsiová, Irrealiste - podmanivý vzhled pracující s optickým klamem.

 • Oxide - Arte

  Název této nové kolekce - Oxide nás směřuje do světa průmyslu. Designér, který vytvořil tuto novou řadu byl fascinován betonem a kovem, které z uměleckého hlediska nabízí nekonečné možnosti.
  Výsledkem procesu oxidace je barevná škála v odstínech rzi či měděné zelené.

 • Lotus - Omexco

  Lotosový květ je jeden z populárních designů secese. Typické pro tento styl jsou dekorativní křivky, linky, květinové ornamenty a nedostatek symetrie. Kolekce textilních tapet Lotus kombinuje netkané textilní vzory s reliéfními s kovovou fólií. Matné a lesklé efekty se harmonicky střídají v bílých a tyrkysových odstínech, leskle stříbrné, měděné a platinové barvě, přírodní béžové a písčité, slunečné oranžové, žluté a zlaté, šedé a chladné trendy fialové.

 • Palazzo - Omexco

  "Palazzo" evokuje benátské paláce, luxusní vzory, barvy, měkčené časem a filtrované světlo. Velké barokní damašky, elegantní pruhy, jemné květiny, jarní barvy měkké pastelové odstíny se střídají se silnějšími. Reliéfní kovové odlesky vypadají jako listy zlata.

 • Travertine - Omexco

  Vápenec - travertin, se svými nepravidelnými odstíny a barvami, byl použit pro výstavbu nejkrásnějších staveb ve starověkém Římě a mnoha renesančních paláců. V této kolekci vliesových tapet, byla použita technika tisku pracující s malými vrstvami barev, čímž je vytvořena strukturu a hloubka povrchu.
  Krásná škála přírodních a "realistických" barev: zelenkavá, kouřově bílá a šedá, sírově žlutá, antracitová, opálová, písková, břidlicově šedá, slonová kost, ametystová, korálová, jantarová, růžová, hliněná, akvamarínová a perleťová ...

 • Basalt - Arte

  Návrháři našli nikdy nehynoucí inspiraci v přírodě. Přírodní struktury a textury jsou tak fascinující.
  Základním vzorem této kolekce je čedič. Čedič je černá magmatická hornina s drsným porézním povrchem uvnitř obsahující velké krystaly.  Krystalický design a popraskaný efekt okamžitě upoutá pozornost zatímco paleta barev je záměrně přírodní a tlumená.

 • Penelope Odyssey - Arte

  Na první pohled poměrně klasická kolekce, ale zcela zavádějící. Zblízka jedno překvapení za druhým. Penelope Odyssey je určitě nejrůznorodější kolekcí. Šest různých vzorů vytvořených pomocí nejnovějších technologií. Od maurských dekorativních damašků, vzorů se skleněnými perlami, ostré geometrické tisky. Paleta barev byla pečlivě zvolena a velmi stylově poskládána dohromady. Jemné barvy, které krásně ladí.

  Vzory a barevnost.

 • Fragments - Omexco

  Silné záblesky trávově zelené, mandarinkové, rezavé ... se střídají s měkčími odstíny mlhavého mrazu, nefritu, světle šedé a krémové. Některé vzory jsou rozzářeny kovovým jiskřením žlutého a bílého zlata, mědi, stříbrné, platinové, bronzové ...Díky střízlivé a nadčasové eleganci vzorů, bohatému zbarvení, ale i technických kvalit těchto tapet, může být tato kolekce použita v různých prostředích soukromé či privátní sféry.
  Vzory a barevnost.

 • Simone Micheli - Omexco

  Vymyká se typickým omexcovským vzorům, představuje významnou změnu, je výsledkem jednoho z těchto výjimečných empatického porozumění mezi návrháři a výrobci, kteří měli možnost se setkat ...

 • Wonderwalls - Carlucci di Chivasso

  Kolekce tapet z různých materiálů. Tři barevná ladění: teplá zlato-hnědá, béžovo-kovová a studená černo-šedo-stříbrná, geometrické motivy, lesky, struktury.

 • On the Rocks - Omexco

  Kolekce pracuje se dvěma hlavními tématy: texturou dřeva a kamene. Navozuje příjemné, přírodní prostředí a nejen to. Produkt splňuje mezinárodní ekologické normy IGI. Tapety jsou vyrobeny z recyklovaných vláken a technologie tisku využívá sluneční energii.

   

 • Creating Interiors tapety - Sahco

  Kolekce tapet převážně vliesových, ale i vinylových. Osm vzorů pracujících s geometrickými vzory, lesky, flockovou technikou a drobnými skleněnými korálky. Vzory a barevnost jsou provázány jak s látkymi tak koberci.

 • Waves - Omexco

  Tištěné, reliéfní vliesové tapety. Hlavním motivem kolekce jsou vlny v několika barevných laděních, některé jsou rozšířeny kovovými lesky zlaté, stříbrné, platinové, bronzové nebo červené mědi. Díky střízlivé a nadčasové eleganci designů, bohatým barvám i jejich technickým vlastnostem může být tato kolekce využita v soukromé i komerční sféře.

 • Hampton Garden - Casamance

  Přináší inovativní barevné kombinace, modrošedou, světle zelenou, cihlově červenou. Velké květinové motivy přímo z anglické krajiny, elegantní pruhy, geometrické vzory nebo jemné jednobarevné vzory. Vliesové tapety.

 • Curious - Carlucci di Chivasso

  Kolekce tapet Curious obsahuje pulzující směs zajímavých textur, vzorů a barev,
  výrazně pracuje s kovovými lesky. Spojuje různé techniky výroby. Pro netkaná
  tapety byly použity techniky tradičního tisku. Jsou zde tapety s jemnou kovovou
  strukturou, jemné květy, výrazné erby a zvířecí motivy zebry či hadí kůže. Kolekce obsahuje také reliéfní tapety s tradičními designy s efektem tepaného kovu.

 • Antelope - Arte

  Mezi módou a interiérem existoval vždy určitý vztah. Kolekce tapet Antelope jasně odkazuje na oděvy, obuv, tašky a další módní doplňky. Svět módy inspiroval tuto kolekci. Výsledkem je textilní tapeta, která má vzhled semiše a připomíná jej i na dotek. Vypadá krásně a velmi lákavě.

 • Charisma - Marburg

  Charisma, kolekce navržená Ulf Moritzem pro Marburg. Efektně v ní propojil kontrasty matu s leskem, na některých jsou vzory vylepeny křemičitým pískem, další připomínají svým povrchem kůži. To vše v kombinaci s ručně malovanými digitálními tisky velkých měřítek.

 • Suite II Les Rayures- Flamant a Arte

  Tlumené bílé, šedé a béžové odstíny. Kolekce tapet s názvem SUITE II, kterou charakterizují široké pruhy, nová, zcela originální kombinace barev a barevných odstínů a jednoduché geometrické vzory.

 • Serie Limitee - Elitis

  Kolekce vinylových tapet navazující vzory na předešlou kolekci Fusion. Měřítka vzorů byla  však mnohonásobně zvětšena.
  Využívají hry světel a stínů a v pohledech tak působí prostorově.

 • Stardust - Omexco

  Kolekce obsahující tři řady vzorů: tištěné netkané tapety, 1 m široké, velmi odolné s omyvatelným povrchem.
  Rozházené skleněné perly na lesklé netkané podložce.
  A konečně třetí vzor, který dal název celé kolekci: směs drobných částic slídy.


 • Jazz - Omexco

  Zdá se, jako by vzory a barvy v této kolekci tančily v jazzovém rytmu. Rozsah barev je dech beroucí: tyrkysová, zlatá, perleťově šedá, fialová, levandulová, asfaltově šedá, žluto-hnědá, latte, žlutá, vínová, šarlatově červená, zlatohnědá, tmavé: anýzová, skořicová , hnědooranžová, ústřicová, bílá ...

 • Suite III Velvet - Arte Flamant

  Spolupráce Flamant a Arte je jako vždy ohromující. Flamat Suit III Velvet je unikátní, inovativní a propracovaná kolekce tapet, která si hraje s protiklady: matné a lesklé, upjaté, květinové, drsné, sametově měkké, tmavé a stříbrné.
  Co se týká barev, udali Arte a Flamant trendy letošního podzimu a zimy do tónů šedé, béžové a hnědé. Snad by se mohly zdát fádní, ale to rozhodně nejsou. Jsou to barvy, které patří do
  současného moderního interiéru.

 • Heritage - Chivasso

  Staré štukové stropy a klasický design sloužili jako inspirace pro tuto kolekci odvážných tapet. K vytvoření vzorů byly použity dvě různé techniky potisk a flokování. Kolekce přináší možnost kombinace různých vzorů ve stejné barvě, jsou zde kontrastní černo bílá kombinace ale i jemné pastelové tóny a perleťové lesky. Kolekce obsahuje celkem šest barevných řad s florálními i geometrickými motivy. Tapety jsou skvělým základem pro vytvoření nového interiéru.