Vliesové tapety

+

Effervescence - Casamance

Vliesové tapety doplněné vinylovými s fotomotivem barevné draperie. V kolekci se najdou jak uni doplňkové tapety, tak i výrazné vzory.

+

Loggia - Casamance

Vliesové tapety mozaika různých vzorů i barevností.

+

Delicate Chick - Hookedonwalls

Tapety v tlumené barevné paletě. Působí až skoro textilním dojmem.

+

Favorite Twist - Hookedonwalls

Kombinovaná kolekce vliesových taptet. Mezi vzory jsou i flokované geometrické vzory.

+

Classic Victory - Hookedonwalls

Kolekce, ve které najdete různé motivy. Za pozornost stojí netradiční motiv horského vodopádu.
Kolekce se prodává po rolích.

+

Mixed Moods - Hookedonwalls

Kontrasty, mix různých vzorů. Orientální, geometrické, strukturální ale i s leskem. Tapety převážně v přírodní barevnosti.

+

Alchemy - Arte

Alchemy jsou vliesové tapety s kovovou povrchovou vrstvou. Velice zajímavý efekt hlavně u vzoru Cobalt.

+

Charleston - Jab Anstoetz

Vliesové tapety inspirované září Hollywoodu 30. let. Tato kolekce je tématicky propojena s kolekcí látek Grandezza Diva.

+

Mirage - Arte

Kontrastní výrazné grafické vzory doplněné jednobarevným moaré.

+

Elixir - Omexco

Vliesové tapety, 1 m široké, certifikované na šetrnost k životnímu prostředí IGI a FSC. Vyrábí se z recyklovaných vláken a tisknou se díky solární energii barvami bez rozpouštědel. Jedná se o prodyšný produkt, a proto může být použit ve vlhkém prostředí. Jsou stálobarevné. Mají atest European B S1 D0 požární odolnosti, stejně jako námořní osvědčení námořní, takže je možné jej použít na lodích

+

Minerals - Omexco

Lesky a struktura charakterizuje kolekci Minerals. Pohledem struktura smirkového papíru různé hrubosti s vyrařenými vzory nebo křemičité drobné korálky kontrastující s lesklým podkladem.

+

Nashira - Omexco

Vedoucím produktem této kolekce je tapeta s výraznou vazbou z proužků barevné lepenky. Dalším zajímavým vzorem jsou jemné lístečky působící detailem své struktury. Kolekce má přírodní charakter i barevnost.
Tapety se prodávají v běžných metrech (šířka 91 cma 100 cm). Jsou ekologické, mají certifikát FSC, vyrábějí se z recyklovaných vláken, a jsou vytištěny díky sluneční energii.

+

Canopee - Casamance

Skládané, třpytivé či akvarelové efekty ...

+

Rive Droite - Casamance

Pravý břeh (Rive Droite ve francouzštině) v Paříži, nejreprezentativnější polovina města. Stejným dojmem působí i vliesové tapety z této kolekce.

+

Rhapsody - Arte

Klasické vzory převedené do aktuálních moderních materiálů zpracované moderními technologiemi.
Evokují letité fresky objevené pod letitými nánosy maleb.

+

Cristal - Casamance

Embosované vzory na vliesových tapetách. Kolekce působí spíše svými zajímavými povrchovými strukturami. Najdeme zde také jednu vinylovou tapetu s kruhovým vzorem. Kolekce pro méně odvážné zákazníky, ale s širokou barevnou škálou.

+

Dandy - Casamance

Dalo by se říci pánská kolekce: kárové vzory i barevnost.

+

Le Corbusier - Arte

I přes to, že Le Corbusier navrhl 2 kolekce tapet. Arte je nekopíruje, nýbrž se nechalo inspirovat a snažilo se převést jeho myšlenky na současné materiály a technologie. Vzor drobných teček připomíná Corbusierovy půdorysy staveb. Arte použilo opět novou/jinou zajímavou technologii výroby.  

+

Acanthe - Casamance

Dva uni vzory se zajímavou strukturou. Pruhy, ostrá geometrie i florální motivy.

+

Maison Martin Margiela - Omexco

Módní designér Maison Martin Margiela navrhující pro světoznámé značky jako H&M nebo Converse navázal spolupráci s Omexco a navrhl pro ně designovou kolekci tapet. Je zajímavá neotřelým pohledem na interiérové dekorace a nese jasnou známku jeho rukopisu. Na vliesovém základu jsou použity slídové nebo textilní aplikace.

+

Fractions - Carlucci di Chivasso

Nadčasové tapety různých vzorů s jemnou barevností od hluboké čokolády, smetanovou a svěží tyrkysovou. Některé vzory pracují s kovovými lesky navozující pocit luxusu.

+

Perspectives - Camengo

Geometrický trend s moderním nádechem. Překvapující a nečekané, kolekce zahajuje tapety s holografickými vzory. Stříbro, smaragdově zelená nebo fuchsiová, Irrealiste - podmanivý vzhled pracující s optickým klamem.

+

Serie Limitee - Elitis

Kolekce vinylových tapet navazující vzory na předešlou kolekci Fusion. Měřítka vzorů byla  však mnohonásobně zvětšena.
Využívají hry světel a stínů a v pohledech tak působí prostorově.

+

Mariano - Arte

Belgická umělkyně Isabelle de Borchgrave navrhla tuto kolekci tapet pro Arte. Ve své tvorbě se nechává inspirovat italským malířem a módním návrhářem Mariano Fortuny.
Tapety se vyznačují jak subtilními prvky a tisky, tak i velmi velkými, které ovšem nejsou nikdy přehnané. Barvy jsou také stylové a zdrženlivé.

+

Charisma - Marburg

Charisma, kolekce navržená Ulf Moritzem pro Marburg. Efektně v ní propojil kontrasty matu s leskem, na některých jsou vzory vylepeny křemičitým pískem, další připomínají svým povrchem kůži. To vše v kombinaci s ručně malovanými digitálními tisky velkých měřítek.

+

Stardust - Omexco

Kolekce obsahující tři řady vzorů: tištěné netkané tapety, 1 m široké, velmi odolné s omyvatelným povrchem.
Rozházené skleněné perly na lesklé netkané podložce.
A konečně třetí vzor, který dal název celé kolekci: směs drobných částic slídy.


+

Jazz - Omexco

Zdá se, jako by vzory a barvy v této kolekci tančily v jazzovém rytmu. Rozsah barev je dech beroucí: tyrkysová, zlatá, perleťově šedá, fialová, levandulová, asfaltově šedá, žluto-hnědá, latte, žlutá, vínová, šarlatově červená, zlatohnědá, tmavé: anýzová, skořicová , hnědooranžová, ústřicová, bílá ...

+

Suite III Velvet - Arte Flamant

Spolupráce Flamant a Arte je jako vždy ohromující. Flamat Suit III Velvet je unikátní, inovativní a propracovaná kolekce tapet, která si hraje s protiklady: matné a lesklé, upjaté, květinové, drsné, sametově měkké, tmavé a stříbrné.
Co se týká barev, udali Arte a Flamant trendy letošního podzimu a zimy do tónů šedé, béžové a hnědé. Snad by se mohly zdát fádní, ale to rozhodně nejsou. Jsou to barvy, které patří do
současného moderního interiéru.

+

Heritage - Chivasso

Staré štukové stropy a klasický design sloužili jako inspirace pro tuto kolekci odvážných tapet. K vytvoření vzorů byly použity dvě různé techniky potisk a flokování. Kolekce přináší možnost kombinace různých vzorů ve stejné barvě, jsou zde kontrastní černo bílá kombinace ale i jemné pastelové tóny a perleťové lesky. Kolekce obsahuje celkem šest barevných řad s florálními i geometrickými motivy. Tapety jsou skvělým základem pro vytvoření nového interiéru.

+

Suite II Les Rayures- Flamant a Arte

Tlumené bílé, šedé a béžové odstíny. Kolekce tapet s názvem SUITE II, kterou charakterizují široké pruhy, nová, zcela originální kombinace barev a barevných odstínů a jednoduché geometrické vzory.

+

Curious - Carlucci di Chivasso

Kolekce tapet Curious obsahuje pulzující směs zajímavých textur, vzorů a barev,
výrazně pracuje s kovovými lesky. Spojuje různé techniky výroby. Pro netkaná
tapety byly použity techniky tradičního tisku. Jsou zde tapety s jemnou kovovou
strukturou, jemné květy, výrazné erby a zvířecí motivy zebry či hadí kůže. Kolekce obsahuje také reliéfní tapety s tradičními designy s efektem tepaného kovu.

+

Lotus - Omexco

Lotosový květ je jeden z populárních designů secese. Typické pro tento styl jsou dekorativní křivky, linky, květinové ornamenty a nedostatek symetrie. Kolekce textilních tapet Lotus kombinuje netkané textilní vzory s reliéfními s kovovou fólií. Matné a lesklé efekty se harmonicky střídají v bílých a tyrkysových odstínech, leskle stříbrné, měděné a platinové barvě, přírodní béžové a písčité, slunečné oranžové, žluté a zlaté, šedé a chladné trendy fialové.

+

Hampton Garden - Casamance

Přináší inovativní barevné kombinace, modrošedou, světle zelenou, cihlově červenou. Velké květinové motivy přímo z anglické krajiny, elegantní pruhy, geometrické vzory nebo jemné jednobarevné vzory. Vliesové tapety.

+

Waves - Omexco

Tištěné, reliéfní vliesové tapety. Hlavním motivem kolekce jsou vlny v několika barevných laděních, některé jsou rozšířeny kovovými lesky zlaté, stříbrné, platinové, bronzové nebo červené mědi. Díky střízlivé a nadčasové eleganci designů, bohatým barvám i jejich technickým vlastnostem může být tato kolekce využita v soukromé i komerční sféře.

+

Creating Interiors tapety - Sahco

Kolekce tapet převážně vliesových, ale i vinylových. Osm vzorů pracujících s geometrickými vzory, lesky, flockovou technikou a drobnými skleněnými korálky. Vzory a barevnost jsou provázány jak s látkymi tak koberci.

+

On the Rocks - Omexco

Kolekce pracuje se dvěma hlavními tématy: texturou dřeva a kamene. Navozuje příjemné, přírodní prostředí a nejen to. Produkt splňuje mezinárodní ekologické normy IGI. Tapety jsou vyrobeny z recyklovaných vláken a technologie tisku využívá sluneční energii.

 

+

Wonderwalls - Carlucci di Chivasso

Kolekce tapet z různých materiálů. Tři barevná ladění: teplá zlato-hnědá, béžovo-kovová a studená černo-šedo-stříbrná, geometrické motivy, lesky, struktury.

+

Simone Micheli - Omexco

Vymyká se typickým omexcovským vzorům, představuje významnou změnu, je výsledkem jednoho z těchto výjimečných empatického porozumění mezi návrháři a výrobci, kteří měli možnost se setkat ...

+

Fragments - Omexco

Silné záblesky trávově zelené, mandarinkové, rezavé ... se střídají s měkčími odstíny mlhavého mrazu, nefritu, světle šedé a krémové. Některé vzory jsou rozzářeny kovovým jiskřením žlutého a bílého zlata, mědi, stříbrné, platinové, bronzové ...Díky střízlivé a nadčasové eleganci vzorů, bohatému zbarvení, ale i technických kvalit těchto tapet, může být tato kolekce použita v různých prostředích soukromé či privátní sféry.
Vzory a barevnost.

+

Penelope Odyssey - Arte

Na první pohled poměrně klasická kolekce, ale zcela zavádějící. Zblízka jedno překvapení za druhým. Penelope Odyssey je určitě nejrůznorodější kolekcí. Šest různých vzorů vytvořených pomocí nejnovějších technologií. Od maurských dekorativních damašků, vzorů se skleněnými perlami, ostré geometrické tisky. Paleta barev byla pečlivě zvolena a velmi stylově poskládána dohromady. Jemné barvy, které krásně ladí.

Vzory a barevnost.

+

Basalt - Arte

Návrháři našli nikdy nehynoucí inspiraci v přírodě. Přírodní struktury a textury jsou tak fascinující.
Základním vzorem této kolekce je čedič. Čedič je černá magmatická hornina s drsným porézním povrchem uvnitř obsahující velké krystaly.  Krystalický design a popraskaný efekt okamžitě upoutá pozornost zatímco paleta barev je záměrně přírodní a tlumená.

+

Travertine - Omexco

Vápenec - travertin, se svými nepravidelnými odstíny a barvami, byl použit pro výstavbu nejkrásnějších staveb ve starověkém Římě a mnoha renesančních paláců. V této kolekci vliesových tapet, byla použita technika tisku pracující s malými vrstvami barev, čímž je vytvořena strukturu a hloubka povrchu.
Krásná škála přírodních a "realistických" barev: zelenkavá, kouřově bílá a šedá, sírově žlutá, antracitová, opálová, písková, břidlicově šedá, slonová kost, ametystová, korálová, jantarová, růžová, hliněná, akvamarínová a perleťová ...

+

Palazzo - Omexco

"Palazzo" evokuje benátské paláce, luxusní vzory, barvy, měkčené časem a filtrované světlo. Velké barokní damašky, elegantní pruhy, jemné květiny, jarní barvy měkké pastelové odstíny se střídají se silnějšími. Reliéfní kovové odlesky vypadají jako listy zlata.

+

Oxide - Arte

Název této nové kolekce - Oxide nás směřuje do světa průmyslu. Designér, který vytvořil tuto novou řadu byl fascinován betonem a kovem, které z uměleckého hlediska nabízí nekonečné možnosti.
Výsledkem procesu oxidace je barevná škála v odstínech rzi či měděné zelené.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru