Luxusní koberce - kusové

luxusní koberce, exklizivní kusové koberce, Jab
+
X

Stardust - Jab

Kombinace kreativity a řemeslného zpracování, Stardust hýří ohňostrojem barev, designu a textury.  Ručně zpracované koberce nadchnou jemnými barevnými přechody. Vzhled koberců podtrhuje třpit typický pro viskózu.  V nabídce je pro tuto kolekci 42 odstínů.

 

+
X

Cosmo - Jab Anstoetz Teppiche

Čtyři exkluzivní viskózové kvality Grace, Jackie, Bob a Fluffy ve 114 barvách. Vysoce kvalitní, ručně vyrobené koberce jsou k dispozici v zákaznických rozměrech. Fluff 100% bambusová velmi jemná viskóza. Měkká, vzdušná ve 27 barvách. Jackie s vysokým leskem ve 25 barvách. Grace je vyrobena ze 100% bambusové viskózy se saténovým povrchem v 38 odstínech.

 

+
X

B.I.C.

Belgian International Carpets mají letitou tradici výroby. Vyrábí bytové i objektové koberce pro firmy, hotely i restaurace. Mají také samostatnou divizi, která vyrábí koberce do letadel.
Tato značka má celosvětovou pověst, specializuje se na vysoce kvalitní tkaniny,  především vlněné koberce.

+
X

Photosophy - Ege

Jedinečně výtvarně pojatá kolekce Photosophy spojená se jménem Elia Festa. Italský celosvětově známý fotograf přenesl černobílý koncept makrofotografie na koberce dánského výrobce Ege.
Použití je, jak v soukromé tak privátní sféře, vždy však s výsledkem vytvoření unikátního interiéru. Photosophy je umělecká, moderní a poetická kolekce dodávaná jako rolové koberce, běhouny, kusové koberce, čtverce i speciály.

+
X

Soho - Jab

Kolekce Soho materiálově navazuje na Naturu. 100% vlnu střídají směsi s jinými přírodními materiály, jako je sisal nebo papír. Jeden vzor je vytvořen z čistého 100% papírového vlákna. V kolekci jsou i koberce z polyamidu či směsi s polypropylenem.

+
X

Coco - Jab Anstoetz Teppiche

Kusové koberce pěti vzorů Curly, Deram, Spirit, Vela a Loft. Jedná se o tzv. chlupáče, dodávané jako kusové koberce v rozměrech od 150 x 200 cm nebo speciálních rozměrech na přání zákazníka. Ale i v rolích v pětimetrové šířce. Ke kusovým kobercům je nabízeno sedm druhů obšívek a bordur z pravé kůže či alkantary v různých šířkách. Kusové koberce jsou ozvláštněny možností vkládání kovových destiček v několika nabízených vzorech.

+
X

Marco Piva Rugs - Ege

Kolekce kusových koberců volně navazuje na vzory kolekce Soft Landscapes. Pracuje zde s jinými měřítky a tvary. Kolekce byla navržena ve spolupráci s italským návrhářem a architektem Marco Piva. Ten je především známý svým avantgardním řešeními mnoha hotelů jak v Itálii, tak v zahraničí.

+
X

Design Edition - Jab Anstoetz Teppiche

Designová kolekce Jab Anstoetz Teppiche je mozaikou několika designérů a designérských týmů. Každý z nich má svůj osobitý přístup k navrhování. Což rozšiřuje možnosti pojetí zpracování jednotlivých koberců. Jedná se o ručně tkané vlněné koberce propojující klasické, florální a moderní, střídmé linie. Vzory jsou na nich vytvářeny dvourozměrnou barevnou grafikou a třídimenzionální textilní plastikou, případně kombinací s kovovými detaily.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru