Koberce a podlahové krytiny

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

Royal Dreams - Ege

Royal Dreams je rozdělena do 4 barevných řad: zlaté, zelené, modré a červené.
Je ideálně navržena pro použití v komerčním sektoru. Různá měřítka vzorů jsou vhodná jak do velkých otevřených prostor tak do malých místností.
Vytvořte si atmosféru luxusu!

+
X

Cruise and Resorts

Cruise & Resorts by Tillberga design je navržen pro lodě, letoviska - hotely v přímořském prostředí a nabízí skvělý styl v kombinaci s nejvyšší kvalitou, vysokou bezpečností a šetrnosti k životnímu prostředí .

+
X

Digitální tisky na koberce

Především v komerční sféře posouvají tisky na koberce možnosti dotváření interiéru. Architekt nemusí být odkázaný na dané vzory a barevnosti. Může si navrhnout zcela individuální potisky a barevnost. Obrázky jsou příklady realizací takovýchto projektů na míru. Více info.

+
X

World Expo - Ege

Během posledních 160 let byla na jednotlivých Světovývh výstavách představena historie světa. Od úsvitu industrializace v Londýně 1851 až do současnosti. Výstavy vyprofilovaly tři hlavní témata, industrializaci, představení jednotlivých národních kulturních bohatství a mezinárodní spolupráci. Výstavy slouží jako galerie člověka, jeho vývoje, myšlenek a snů a usnadňují kulturní výměnu mezi jednotlivými národy, regiony a městy.
Ege představuje kolekci 8 poutavých vzorů inspirovaných 8 významnými Světovými výstavami.

+
X

Ege - Metropolitan

Kolekce koberců Metropiltan nabízí škálu vzorů barev včetně bordur. Koberce Jednotlivé vzory jsou sestaveny někdy i z několika tisků a jsou sestavovány až na místě při pokládce. Nezřídka jsou používány i na zdi.

+
X

Barcode - Ege

Dánský výrobce koberců Ege vyvinul nový koberec Barcode. S obsahem nejméně 70% recyklovaného materiálu tzv. Econylu, jenž je vyráběn ze zbytků z výroby. Nejedná se o klasický rolový koberec nýbrž o čtverce s možností různého seskládání vzorů.


+
X

Ege - Cosmopolitan

Cosmopilitan zastupuje především klasické vzory v klasických barevnostech červené, modré, zelené kombinovaných se zlatou. Samozřejmě s širokou škálou bordur.

+
X

Dark Water - Ege

Čtvrtou designovou kolekcí v řadě Design Spot od Ege je Dark Water. Koncept nové kolekce koberců je mimořádným dílem ruského grafika Kirilla Rozhkova. Dark Water je unikátním zástupcem nesoucím myšlenku kolekcí z řady Design Spot. Nápadně se liší od všech standardních designů Ege.
Vzory jsou inspirovány magickým světem a stvořením hluboko pod vodou.
EGE prostřednictvím Design Spot představuje kolekce odrážející momentální trendy z oblasti módy, umění nebo kultury. Dark Water je umělecký projev ruského undergroundu.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru