Koberce a podlahové krytiny

+
X

Erté - Ege

Slavný ruský umělec  scénograf a kostýmní výtvarník Erté, který měl velký vliv na styl a design 20. století a jeho úspěchy ho zařadili mezi výtvarníky Art Deco. Styl Erté žije stále dál.
Vzory kolekce jsou inspirovány právě jeho dílem.
foto: ECLIPSE

+
X

Cityscapes - Ege - kobercové čtverce

Koncept pracuje na principu „kobercových dlaždic" - čtverců 48 x 48 cm. Ty jsou nabízeny v 11 základních vzorech v standardních barevných laděních především v tlumených tónech. Kromě standardní barevnice nabízí Cityscapes speciální barvy. Jsou jimi jasné, zářivé, ostré barvy.
Vzor natištěný na rozměr 4x4m je rozříznut na poloviny, ty pak tvoří 2 skupiny čtverců pro následnou instalaci. Při té se mají zdrojové skupiny náhodně střídat, díky čemu se výsledná sestavená podlahová krytina stává originálem.
Cityscapes je vhodná pro komerční prostory. Je dostupná ve 3 střižových kvalitách a dvou smyčkách. Jednotlivé čtverce jsou na 100% textilní podložce bez PVC, živice a jiných škodlivých látek.
více fotografií

foto: RFM52955066 Gradient ? Highline 1100 modular

+
X

Dancers - Ege

Dancers od Monicy Ritterbandové
Jedinečné umělecké motivy Ritterbandové jsou u této nové kolekce dostupné v 7 standardních jakostech.
„Dancers" představuje koncepci koberců, na kterých se objevují stejné motivy v mnoha různých kombinacích a výřezech - lze si vybrat 4 různé velikosti motivů označené názvy „Small Dancers", „Mighty Dancers", „Great Dancers" a „Giant Dancers". Nabídka obsahuje kolekci celoplošných koberců, řadu kusových koberců ve 4 velikostech a kobercové dlaždice, které lze položit po celé místnosti nebo pouze v její části. Celkem kolekce čítá přes 100 různých variant a 42 různých celoplošných koberců.
foto: DANCERS

+
X

Funkygraphic - Ege

Svým expresionismem se zařazuje do významné řady výtvarných kolekcí koberců firmy Ege, které jsou na trhu velmi žádané. Highline express kolekce FUNKYGRAPHIC reaguje na současné trendy a vývoj designu. Její koncepce vytváří prostor k velmi jednoduché a tvořivé inovaci interiérů.
Kolekce FUNKYGRAPHIC je rozdělena do pěti barevných témat. Originální barevnou paletu této kolekce tvoří 12 tzv. „funky" barev, jež jsou základem nové podoby této kolekce.
foto: TIPEWRITER, RETRO SCARF

+
X

Nature/Super Nature - Ege

Na počátku kolekce NATURE/SUPER NATURE stálo okouzlení přírodou, jejími barvami a tvary.
Spojením designů realistických fotografií a abstraktních grafických ztvárnění přírody vám kolekce umožňuje téměř nevyčerpatelné množství designových variací.
Tvoří ji dvě hlavní složky: „Nature" a „Super Nature", z nichž každá nabízí po šesti unikátních designech, představených celkem ve 12 barevných tématikách. Náměty, od jemných přírodních tvarů až po zdůrazněná, živá umělecká ztvárnění, umožňují vytvářet prostory s nevšední atmosférou. Proměnlivé kombinace návrhů nabízejí možnost širokého využití, počínaje velkými otevřenými prostranstvími, vestibuly až po soukromé prostory.
foto: ROSY ROSE, FUNKYROSSETE

+
X

Sense - Ege

Další kolekce inspirovaná přírodou, tentokrát se designéři snažili přenést do stylu, pohodlí a výrazu interiéru rovnováhu klid a harmonii přírody. Sense je multifunkční kolekce nabízející množství možností a módních designů od organických přes rozpohybované vlny až po přísné lineární vzory.
Kolekce je rozdělena do pěti designových příběhů, z nichž každý nabízí řadu krásných vzorů v odpovídající přírodní paletě barev. ? možnost volby barev
? žádné minimální požadavky
? 6 standardních jakostí 750 do 1400 g/m2
? dle klasifikací splňují nároky i na vysokou zátěžovost
? 24 hodinová služba zaslání vzorku
? expedice do 2 týdnů od obdržení objednávky
více fotografií
foto:RF52751373 Flower Mosaic

+
X

Out of Nature - Ege

Designéři společnosti Ege se v této kolekci nechali inspirovat krásami syrové skandinávské přírody, jejími proměnami v průběhu dne. Změnami světla, které ovlivňují barvy a dotvářejí tak atmosféru jedinečného okamžiku. Výsledkem je kolekce Out of Nature odrážející motivy a barvy drsné skandinávské přírody, hodící se pro použití jak v moderním tak klasickém interiéru.
Kolekce je zastoupena 8 designy s motivy ať už přírodních či opracovaných kamenů a dřeva. Barevně je laděna do odstínů vlastních těmto materiálům - světle béžové, hnědé a šedé.

+
X

Soft Landscapes - Ege

Kolekce koberců Hebké krajiny Soft Landscapes, která byla navržena ve spolupráci s italským návrhářem a architektem Marco Piva. Ten se především proslavil svým avantgardním řešeními mnoha hotelů, jak v Itálii tak v zahraničí.
Mimo skutečnost, že v této kolekci jde o nový a moderní styl, je také inovativní ve smyslu rozměrů a barev. Všechny návrhy jsou realizovány až ve čtyřech velikostech: malý, střední, velký a extra-velký. Barvy vycházejí ze vzorníku 5220, nicméně nabízejí i širší barevný rozsah.
foto: WAVES

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru