Koberce a podlahové krytiny

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

Reconstruction of the 1930s - Ege

Grafické vzory geometrické tvary kombinují šedou, bílou, světle béžovou a černou. Tato kolekce jasně čerpá inspiraci z Art Deco a Le Corbusiera.

 

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

Almanac - Ege

Designoví kolekce, která má propojit vztah mezi pulzujícím městem a klidem přírody. Možnost přebarvení, bez limitu množství objednávky, 9 standardních kvalit.

 

 

+
X

Floorfashion - Ege

Floorfashion pracuje s vrstvením vzorů a barev, je to velice zajímavá technologie vytváření vzorů. Tato kolekce byla vytvořena ve spolupráci s oceněným holandským designovým studiem Muurbloem.
možnost přebarvování, 12 unikátních vzorů, každý je vytvořen ve čtyřech vrstvách, bez minimálního odběru, 8 standardních jakostí 750 do 1900 g / m2

 

kusové koberce, celoplošné koberce, Ege, polyamid, vlna
+
X

Canvas - Ege

Canvas Collage navrhla holandská designérka Nicolette Brunklaus. Její obliba bohatých textilních struktur je zřejmá, takanou strukturu aplikovala ve všech vzorech.
5 unikátních vzorů, možnosti přebarvování, bez limitu na minimální objednávku, 7 standardních jakostí 750 až 1900 g /m2.

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

Opulence - Ege

Šest jedinečných motivů inspirovaných významnými královnami. Kolekci sestavil britský designér Geoff Haley, který  vypráví prostřednictvím každého motivu příběh o životě a luxusu. Kolekce pracuje se standardními barvami s možností přebarvení.

6 vzorů, možnost přebarvení, bez minimálního množství, 7 standardních kvalit od 680-1,900 g / m2, kvalita se zárukou v souladu s ČSN EN 1307, vhodné i pro velmi náročné použití

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

The Indian Story - Ege

Jasná inspirace Indií vzory s pávy, lotosové květy. 9 různých nálad Indian Carpet Story umožňuje vytvoření skutečně jedinečných interiérů inspirovaných indickým klidem a vůní.

celoplošné koberce, Ege, koberce do hotelů
+
X

Fields of Flow - Ege

Kolekce celoplošných koberců odráží oblast napětí mezi tradiční
asijskou kulturou a skandinávským designem. Nový výklad  symboliky Feng Shui pohledem
očima mladého dánského designéra.

ege, koberce, vlna, polyamid, koberce pro hotely
+
X

Stories - Ege

5 unikátních motivů s možností přebarvení, žádné požadavky na minimální objednávku, 9 standardních jakostí 630 až 1.900 g / m2, vhodné do vysoce zátěžových interierů, expedice do 2 až 3 týdnů od přijetí objednávky.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru