Koberce a podlahové krytiny

Reconstruction of the 1930s - Ege
+

Reconstruction of the 1930s - Ege

Grafické vzory geometrické tvary kombinují šedou, bílou, světle béžovou a černou. Tato kolekce jasně čerpá inspiraci z Art Deco a Le Corbusiera.

 

Almanac - Ege
+

Almanac - Ege

Designoví kolekce, která má propojit vztah mezi pulzujícím městem a klidem přírody. Možnost přebarvení, bez limitu množství objednávky, 9 standardních kvalit.

 

 

Floorfashion - Ege
+

Floorfashion - Ege

Floorfashion pracuje s vrstvením vzorů a barev, je to velice zajímavá technologie vytváření vzorů. Tato kolekce byla vytvořena ve spolupráci s oceněným holandským designovým studiem Muurbloem.
možnost přebarvování, 12 unikátních vzorů, každý je vytvořen ve čtyřech vrstvách, bez minimálního odběru, 8 standardních jakostí 750 do 1900 g / m2

 

Canvas - Ege
+

Canvas - Ege

Canvas Collage navrhla holandská designérka Nicolette Brunklaus. Její obliba bohatých textilních struktur je zřejmá, takanou strukturu aplikovala ve všech vzorech.
5 unikátních vzorů, možnosti přebarvování, bez limitu na minimální objednávku, 7 standardních jakostí 750 až 1900 g /m2.

Opulence - Ege
+

Opulence - Ege

Šest jedinečných motivů inspirovaných významnými královnami. Kolekci sestavil britský designér Geoff Haley, který  vypráví prostřednictvím každého motivu příběh o životě a luxusu. Kolekce pracuje se standardními barvami s možností přebarvení.

6 vzorů, možnost přebarvení, bez minimálního množství, 7 standardních kvalit od 680-1,900 g / m2, kvalita se zárukou v souladu s ČSN EN 1307, vhodné i pro velmi náročné použití

The Indian Story - Ege
+

The Indian Story - Ege

Jasná inspirace Indií vzory s pávy, lotosové květy. 9 různých nálad Indian Carpet Story umožňuje vytvoření skutečně jedinečných interiérů inspirovaných indickým klidem a vůní.

Fields of Flow - Ege
+

Fields of Flow - Ege

Kolekce celoplošných koberců odráží oblast napětí mezi tradiční
asijskou kulturou a skandinávským designem. Nový výklad  symboliky Feng Shui pohledem
očima mladého dánského designéra.

Stories - Ege
+

Stories - Ege

5 unikátních motivů s možností přebarvení, žádné požadavky na minimální objednávku, 9 standardních jakostí 630 až 1.900 g / m2, vhodné do vysoce zátěžových interierů, expedice do 2 až 3 týdnů od přijetí objednávky.

Royal Dreams - Ege
+

Royal Dreams - Ege

Royal Dreams je rozdělena do 4 barevných řad: zlaté, zelené, modré a červené.
Je ideálně navržena pro použití v komerčním sektoru. Různá měřítka vzorů jsou vhodná jak do velkých otevřených prostor tak do malých místností.
Vytvořte si atmosféru luxusu!

Cruise and Resorts
+

Cruise and Resorts

Cruise & Resorts by Tillberga design je navržen pro lodě, letoviska - hotely v přímořském prostředí a nabízí skvělý styl v kombinaci s nejvyšší kvalitou, vysokou bezpečností a šetrnosti k životnímu prostředí .

Digitální tisky na koberce
+

Digitální tisky na koberce

Především v komerční sféře posouvají tisky na koberce možnosti dotváření interiéru. Architekt nemusí být odkázaný na dané vzory a barevnosti. Může si navrhnout zcela individuální potisky a barevnost. Obrázky jsou příklady realizací takovýchto projektů na míru. Více info.

World Expo - Ege
+

World Expo - Ege

Během posledních 160 let byla na jednotlivých Světovývh výstavách představena historie světa. Od úsvitu industrializace v Londýně 1851 až do současnosti. Výstavy vyprofilovaly tři hlavní témata, industrializaci, představení jednotlivých národních kulturních bohatství a mezinárodní spolupráci. Výstavy slouží jako galerie člověka, jeho vývoje, myšlenek a snů a usnadňují kulturní výměnu mezi jednotlivými národy, regiony a městy.
Ege představuje kolekci 8 poutavých vzorů inspirovaných 8 významnými Světovými výstavami.

Ege - Metropolitan
+

Ege - Metropolitan

Kolekce koberců Metropiltan nabízí škálu vzorů barev včetně bordur. Koberce Jednotlivé vzory jsou sestaveny někdy i z několika tisků a jsou sestavovány až na místě při pokládce. Nezřídka jsou používány i na zdi.

Barcode - Ege
+

Barcode - Ege

Dánský výrobce koberců Ege vyvinul nový koberec Barcode. S obsahem nejméně 70% recyklovaného materiálu tzv. Econylu, jenž je vyráběn ze zbytků z výroby. Nejedná se o klasický rolový koberec nýbrž o čtverce s možností různého seskládání vzorů.


Ege - Cosmopolitan
+

Ege - Cosmopolitan

Cosmopilitan zastupuje především klasické vzory v klasických barevnostech červené, modré, zelené kombinovaných se zlatou. Samozřejmě s širokou škálou bordur.

Dark Water - Ege
+

Dark Water - Ege

Čtvrtou designovou kolekcí v řadě Design Spot od Ege je Dark Water. Koncept nové kolekce koberců je mimořádným dílem ruského grafika Kirilla Rozhkova. Dark Water je unikátním zástupcem nesoucím myšlenku kolekcí z řady Design Spot. Nápadně se liší od všech standardních designů Ege.
Vzory jsou inspirovány magickým světem a stvořením hluboko pod vodou.
EGE prostřednictvím Design Spot představuje kolekce odrážející momentální trendy z oblasti módy, umění nebo kultury. Dark Water je umělecký projev ruského undergroundu.

Erté - Ege
+

Erté - Ege

Slavný ruský umělec  scénograf a kostýmní výtvarník Erté, který měl velký vliv na styl a design 20. století a jeho úspěchy ho zařadili mezi výtvarníky Art Deco. Styl Erté žije stále dál.
Vzory kolekce jsou inspirovány právě jeho dílem.
foto: ECLIPSE

Cityscapes - Ege - kobercové čtverce
+

Cityscapes - Ege - kobercové čtverce

Koncept pracuje na principu „kobercových dlaždic" - čtverců 48 x 48 cm. Ty jsou nabízeny v 11 základních vzorech v standardních barevných laděních především v tlumených tónech. Kromě standardní barevnice nabízí Cityscapes speciální barvy. Jsou jimi jasné, zářivé, ostré barvy.
Vzor natištěný na rozměr 4x4m je rozříznut na poloviny, ty pak tvoří 2 skupiny čtverců pro následnou instalaci. Při té se mají zdrojové skupiny náhodně střídat, díky čemu se výsledná sestavená podlahová krytina stává originálem.
Cityscapes je vhodná pro komerční prostory. Je dostupná ve 3 střižových kvalitách a dvou smyčkách. Jednotlivé čtverce jsou na 100% textilní podložce bez PVC, živice a jiných škodlivých látek.
více fotografií

foto: RFM52955066 Gradient ? Highline 1100 modular

Dancers - Ege
+

Dancers - Ege

Dancers od Monicy Ritterbandové
Jedinečné umělecké motivy Ritterbandové jsou u této nové kolekce dostupné v 7 standardních jakostech.
„Dancers" představuje koncepci koberců, na kterých se objevují stejné motivy v mnoha různých kombinacích a výřezech - lze si vybrat 4 různé velikosti motivů označené názvy „Small Dancers", „Mighty Dancers", „Great Dancers" a „Giant Dancers". Nabídka obsahuje kolekci celoplošných koberců, řadu kusových koberců ve 4 velikostech a kobercové dlaždice, které lze položit po celé místnosti nebo pouze v její části. Celkem kolekce čítá přes 100 různých variant a 42 různých celoplošných koberců.
foto: DANCERS

Funkygraphic - Ege
+

Funkygraphic - Ege

Svým expresionismem se zařazuje do významné řady výtvarných kolekcí koberců firmy Ege, které jsou na trhu velmi žádané. Highline express kolekce FUNKYGRAPHIC reaguje na současné trendy a vývoj designu. Její koncepce vytváří prostor k velmi jednoduché a tvořivé inovaci interiérů.
Kolekce FUNKYGRAPHIC je rozdělena do pěti barevných témat. Originální barevnou paletu této kolekce tvoří 12 tzv. „funky" barev, jež jsou základem nové podoby této kolekce.
foto: TIPEWRITER, RETRO SCARF

Nature/Super Nature - Ege
+

Nature/Super Nature - Ege

Na počátku kolekce NATURE/SUPER NATURE stálo okouzlení přírodou, jejími barvami a tvary.
Spojením designů realistických fotografií a abstraktních grafických ztvárnění přírody vám kolekce umožňuje téměř nevyčerpatelné množství designových variací.
Tvoří ji dvě hlavní složky: „Nature" a „Super Nature", z nichž každá nabízí po šesti unikátních designech, představených celkem ve 12 barevných tématikách. Náměty, od jemných přírodních tvarů až po zdůrazněná, živá umělecká ztvárnění, umožňují vytvářet prostory s nevšední atmosférou. Proměnlivé kombinace návrhů nabízejí možnost širokého využití, počínaje velkými otevřenými prostranstvími, vestibuly až po soukromé prostory.
foto: ROSY ROSE, FUNKYROSSETE

Sense - Ege
+

Sense - Ege

Další kolekce inspirovaná přírodou, tentokrát se designéři snažili přenést do stylu, pohodlí a výrazu interiéru rovnováhu klid a harmonii přírody. Sense je multifunkční kolekce nabízející množství možností a módních designů od organických přes rozpohybované vlny až po přísné lineární vzory.
Kolekce je rozdělena do pěti designových příběhů, z nichž každý nabízí řadu krásných vzorů v odpovídající přírodní paletě barev. ? možnost volby barev
? žádné minimální požadavky
? 6 standardních jakostí 750 do 1400 g/m2
? dle klasifikací splňují nároky i na vysokou zátěžovost
? 24 hodinová služba zaslání vzorku
? expedice do 2 týdnů od obdržení objednávky
více fotografií
foto:RF52751373 Flower Mosaic

Out of Nature - Ege
+

Out of Nature - Ege

Designéři společnosti Ege se v této kolekci nechali inspirovat krásami syrové skandinávské přírody, jejími proměnami v průběhu dne. Změnami světla, které ovlivňují barvy a dotvářejí tak atmosféru jedinečného okamžiku. Výsledkem je kolekce Out of Nature odrážející motivy a barvy drsné skandinávské přírody, hodící se pro použití jak v moderním tak klasickém interiéru.
Kolekce je zastoupena 8 designy s motivy ať už přírodních či opracovaných kamenů a dřeva. Barevně je laděna do odstínů vlastních těmto materiálům - světle béžové, hnědé a šedé.

Soft Landscapes - Ege
+

Soft Landscapes - Ege

Kolekce koberců Hebké krajiny Soft Landscapes, která byla navržena ve spolupráci s italským návrhářem a architektem Marco Piva. Ten se především proslavil svým avantgardním řešeními mnoha hotelů, jak v Itálii tak v zahraničí.
Mimo skutečnost, že v této kolekci jde o nový a moderní styl, je také inovativní ve smyslu rozměrů a barev. Všechny návrhy jsou realizovány až ve čtyřech velikostech: malý, střední, velký a extra-velký. Barvy vycházejí ze vzorníku 5220, nicméně nabízejí i širší barevný rozsah.
foto: WAVES

Visual Texture - Ege
+

Visual Texture - Ege

Vzniku designové kolekce Visual Texture předcházel pečlivý výzkum mnoha uživatelů. Přes různé pohledy na design, panovala však zásadní shoda ve vývoji koberců pro všechny typy komerčních interiérů. Základními vlastnostmi pro použití koberců v těchto prostorách je nejen zajímavý design, ale především jejich vysoká odolnost s jednoduchou údržbou.
Hlavní snahou návrhářského týmu CONRAN and Partners bylo vytvořit vizuální struktury v protikladu k tradičním klasickým dekorům. Inspirací kolekce je život a jeho objevování v přírodních tvarech. Opakující se buňky, originální grafické vzory namalované ručně.
foto: DOODLE

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru