Dekorační a potahové látky

Dekorační látky, metráž, potahové látky, moderní látky
+
X

Central Park - Jab Anstoezt

Látky pro hotely a jiné komerční interiéry. Nehořlavé látky.

Kobe, potahové látky, dekorační látky, flame retardant, potahové látky, skandinávský styl
+
X

Elements - Kobe

Holandské Kobe představuje nové kolekce.
Architekti a designéři poptávají skandinávský styl. Kobe jim vychází vstříc - pastelové barvy, mnoho odstínů šedé a béžové akcentované modrou, fialovou, zelenou a oranžovou. Jasný důraz na struktury a přírodní materiály. Kolekce pro privátní i objektové využití.
Materiály označené FR (Flame retardant), dimouty, blackouty, potahové látky.

+
X

Jover - Fusa

Společnost Jover působí po celém světě, těžiště zastoupení má ale v Evropě. Několik dceřiných společností pokrývá celý textilní výrobní proces od přípravy vlákna až po barvení a tisky. Prvotně se zaměřují na výrobu potahových a dekoračních textilií, nehořlavých látek pro využití v komerčních provozech. Zboží dodávají v rolích i řezu. Nabízejí ale i hotové produkty jako například přehozy.

+
X

Panaz

Britský výrobce textilií, Panaz se specializuje především na komerční využití. Kromě hotelů a restaurací  však nabízí i speciální textilie vhodné například do zdravotnictví.

nehořlavé látky, Trevira CS, látky pro hotely, Kobe, dekorační látky, potahové látky
+
X

Kobe Aurora

Kolekce Trevira CS vhodná pro komerční využití. Pokrývá celou škálu využití, záclony, závěsy, potahovky. Záclony a závěsy i v dvojitých šířkách. Bohatá je i způsobem zpracovýní, je zde samet žakárové vzory i nevšedně perforovaná látka.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru