Ostatní systémy a stínění

+
X

Kolejnice

Pojezdové kolejnice jsou jednou z možností upevnění textilní dekorace. Jejich montáž je možná několika způsoby. Zasekáním kolejnice do stropu či zdi, umístěním do dekorativního kastlíku nebo připevněním přímo do prostoru.

+
X

Vertikální žaluzie

Žaluzie jsou decentním elegantním a flexibilním řešením dekorací oken. Regulace světla je ovlivňována naklápěním lamel.
Jsou k dispozici s různými velikostmi lamel a téměř neomezené barevné škále, která splňuje individuální přání a očekávání nejvyšší kvality.
Systém je k dispozici i pro oblouky a šikminy.

+
X

Horizontální žaluzie

Žaluzie umožňují regulaci intenzity světla, které prochází do místnosti a vytváří příjemné prostředí. K dispozici jsou alternativy pro montáž na okna či na zeď a do stropu.
Jsou vhodné pro objekty komerční, bytové i průmyslové. Žaluzie nabízíme v provedení z hliníku nebo přírodního materiálu.

Buesche - garnýžová tyč s pohonem

Garnýžová tyč s mechanickým nebo motorovým pohonem (230 , 24 W). Tyč o průměru 28 mm je průjezdná s možností oponového otevírání ze středu, či ke straně. Je nabízena v několika možnostech povrchových úprav. Chrom, nikl, hliník, lesk, mat nebo černá.

+
X

Římské rolety

Římské rolety jsou založeny na principu pravidelných vodorovných skladů, jejichž velikost si může zákazník po konzultaci sám určit. Nejčastěji se na jejich výrobu používá textilní materiál. Rolety se ovládají nekonečným řetízkem. Montují se do stropu i na zeď, je však třeba dbát na dostatek místa pro případné otvírání okna.+
X

Vídeňské rolety

Takzvané vídeňské řasení lze stahovat a vytahovat jako roletu. Stejně jako u rolet několika způsoby buď ručně nebo pomocí elektronického  ovládání. 

+
X

Plisé

Nabízíme několik druhů plizé od transparentní přes zatemňovacích po komorové blackoutové, které jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plisé je vhodné, jak pro vertikální tak pro horizontální systémy zastínění.

+
X

Klasické látkové rolety

Látkové rolety mohou být v interiéru zajímavou dekorací. Nemusí striktně dodržovat svou původní funkci, mohou být užity volně v prostoru jako dočasné oddělení částí s různými funkcemi.
Ovládání rolety je pomocí řetízku, pružiny či motoricky. Látka je navíjena na trubku, tu je možné upevnit na stěnu i do stropu.
Zvolené materiály mohou mít i zcela funkční vlastnosti, jako jsou regulace poměru světla a teploty pronikajících do místnosti.

Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru