O nás

Firma OPTIMAL INTERIER DESIGN, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1995, zabývá se kompletním servisem od návrhu po realizaci interiérových povrchů.
Nabídka zahrnuje materiály a profesionální servis, jak odborníkům, architektům a projektantům při návrzích realizací hotelových, komerčních i bytových interiérů, tak individuálním zákazníkům.
Specializujeme se na vybraný sortiment kvalitních podlahovin přes značkové koberce, PVC, linoleum, korek až po vinyl do všech druhů bytových i komerčních prostor. Nabídku doplňují čistící zóny.

Látky do celého interiéru - záclony, závěsy, okrasné zastínění i čalounění včetně galanterních doplňků - zdobných úvazů, řasících pásek, paspulí, šňůr a střapců. Dodáváme látky značkových firem, za nimiž stojí designéři světových jmen.

Luxusní designové potahové a dekorační látky pro náročné klienty. I látky zaměřené výhradně na své technické vlastnosti jako například nehořlavost, díky speciálnímu vláknu Trevira CS či povrchové úpravě.

Nabídka realizace povrchových materiálů obsahuje rovněž tapety, stěnové obklady a malby včetně zdobných prvků. Pestrý výběr vinylových, textilních, vliesových a sklovláknitých tapet dodáváme v bohatém sortimentu vzorů, barevností a kvalit.

Kvalita našich dodávek a servisu je garantována certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009, jehož je společnost OPTIMAL INTERIER DESIGN, spol.s r.o. držitelem. Dále certifikáty kvality od výrobců a certifikáty proškolení odborných řemesel.

 

certifikát Reklamační řád politika prodeje certifikát ISO angl

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru