Dodavatelé

JAB ANSTOETZ - Německo

Firma JAB ANSTOETZ je jedním z největších celosvětově působících textilních obchodů. V roce 1974 se rozšířil o dceřinou pobočku, zaměřenou na výrobu koberců. Ta nabízí přes 100 druhů různých kvalit koberců ve více než 1400 barvách. Náročnějšímu klientovi může pak nabídnout ručně tkané koberce z materiálů nejvyšších kvalit z designových kolekcí, mezi jejich tvůrce patří např. Peter Maly. V roce 1999 přibral JAB ANSTOETZ pod svá křídla holandskou značku Chivasso, která má ve svém sortimentu designové dekorační a potahové látky a tapety z exkluzivních materiálů pro individuální zákazníky. Aby byla nabídka ucelná dovršují ji stínící systémy a garnýžové tyče. 

www.jab.de

logo - JAB

CARLUCCI DI CHIVASSO - Německo

Velkolepé textilie Carlucci di Chivasso ohromují díky jistotě stylu. Vytvářejí nové trendy. Ale zároveň vyzařují nadčasovou eleganci, díky své jedinečné propracovanosti.

www.carlucci.com

logo - CARLUCCI dodavatele

CHIVASSO - Německo

Značka Chivasso patří do velké německé rodiny Jab Anstoetz. Textilní kolekce tématicky doplňují tapety. Látky vybírané do kolekcí Chivasso mají charakteristiky: luxus se šmrncem extravagance.

www.chivasso.com

logo - CHIVASSO dodavatele

WELLMANN SOLEIL BLEU - Německo

Německá textilní značka s bezmála stoletou tradicí. Od roku 2008 patřící do skupiny JAB Anstoetz. Tradice s novým rozměrem, klasické linie s elegantní nadčasovostí pro milovníky exkluzivních interiérů. Vysoce kvalitní materiály s řemeslným zpracováním mají své zákazníky po celém světě.

www.soleil-bleu.de

logo - Soleil dodavatele

KOBE - Holandsko

Kobe světově známý "Interior Design House" vyrábí potahové a dekorační látky, tapety a interiérové doplňky již přes třicet let. Klíčem k jejich úspěchu je sehraný tým designérů, který jde neustáte dopředu cestou inovací.
Nabízí celé kolekce z nehořlavého vlákna Trevira CS, splňující náročné bezpečnostní požadavky například v hotelovém provozu.
Pod názvem Kobe jsou zahrnuty dvě značky: Koroseal, zabývající se výrobou objektových vinylových tapet.
A PILLOW & CO výrobce dekoračních polštářů a přehozů.

www.kobefab.com

logo - KOBE

NYA NORDISKA - Německo

Kolekce NYA NORDISKA jsou stále o krok napřed a přináší vždy nový a originální design. Inspirace z bohatého výběru 700 dekorů v 6500 barevných odstínech. Záclony, dekorační a potahové látky, jejichž předností je pestrá nabídka všech stylů od ryze klasického po vysoce moderní design v nejvyšší kvalitě zpracování.

www.nya.com

logo - NYA NORDISKA

OMEXCO - Belgie

Společnost Omexco je na trhu od roku 1976, hlavní činností byl vývoz belgických produktů do oblastí Blízkého a Středního východu. V roce 1981 byla zahájena vlastní výroba textilních tapet. Dnes je celosvětově známým výrobcem tapet. nabízející asi 30 kolekcí ve více než 70 zemích po celém světě.

www.omexco.com

logo - OMEXCO dodavatele

WALLQUEST - Spojené státy americké

Americká značka Wallquest spolupracuje s různými designéry a návrhářskými studii, jako například Carl Robinson či Printers Guild. Což zajišťuje různorodost kolekcí. Nabídku doplňují i dětské tapety. Společnost s evropskými kořeny nabízí mimoevropský pohled na vzory a barevné pojetí ve stvětě tapet.

www.wallquest.com

logo - Wallquest

NEWMOR - Velká Británie

Britský výrobce a dodavatel tapet funguje na trhu již 35 let. Působí ve více než třech desítkách zemí po celém světě, je dodavatelem předním právnickým, finančním společnostem, do hotelů i zdravotnických zařízení. Nabízí kolekce tradičních i současných vzorů doslova v tisíci barvách a texturních kombinacích. Všechny dodávané tapety mají antimikrobiální úpravu.

www.newmor.com

logo - NEWMOR

ARTE INTERNATIONAL - Belgie

Od roku 1981 patří Arte International mezi nejvýznamnější výrobce moderních tapet. Každoročně představí zhruba desítku katalogů udávajících trendy pro nadcházející období. Působí na poli objektového i privátního využití. Materiálová škála je velice široká i když těžiště je především ve vinylových a vliesových tapetách, nabízí i textilní, přírodní nebo tapety s metalickým efektem.

www.arte-international.com

logo - ARTE

EGE - Dánsko

Koberce nejvyšší kvality pro komerční a bytové interiéry. Předností je bohatý výběr různých kvalit a materiálů vláken, od smyčky po luxusní vlněný velur s neomezenou volbou vzorů a barevných kombinací. Výrobní program zahrnuje zátěžové koberce v metráži, čtverce i originální kusové koberce. Na rozdíl od klasického systému dává nejmodernější technologie výrobce, možnost probarvit vlákna až v konečné fázi výroby. Tím získávají koberce vysokou životnost a odolnost se snadnou údržbou a čištěním.

 

www.egecarpets.com

logo - EGE
ADI
FBF

Novinky na email

Máte-li zájem o měsíční zasílání zajímavostí ze světa interiérového designu nechte nám na sebe kontakt.

 
Posuň nahoru